Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan fogadjam el magamat...

Hogyan fogadjam el magamat olyannak amilyen?

Figyelt kérdés
Elégedetlen vagyok az arcommal a fejemmel egyszerűen nem tetszik amit látok és zavar nagyon emiatt elég alacsony az önbizalmam mit tehetnék hogy jobban érezzem magam a bőrömben a testemmel elégedett vagyok az csinos,de az arcfelépítésemet képtelen vagyok elfogadni..plasztikai műtétre nincs pénzem az állam se tetszik és az arcom úgy egészben nyomi.nem is szimmetrikus..Sajnos ez kihat a magánéletemre is pl folyton féltékeny leszek ha látok egy szebb arcú lányt..úgy érzem mindenki szebb nálam..:(

2014. okt. 22. 18:48
 1/10 A kérdező kommentje:
A hajam se tetszik egy okádék..
2014. okt. 22. 18:52
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak nyavalyogsz, nagyon gáz. Nekem egy balesetben csúnyán megsérült az arcom, nem lehet plasztikáztatni sem, mégsem rinyálok itt a gyk-n, hogy de csúnya az arcom, pedig az. És ráadásul előtte szép volt, tehát még nehezebb elfogadni, hogy most mi a helyzet. De ez van és képzeld nem vagyok féltékeny a szebb arcú lányokra, mindenkinek szebb az arca, mint az enyém, de mégsem, vannak más értékek is, plusz rengeteg mindenen tudsz változtatni, smink, haj, alak, ruha, stb.
2014. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

képzeld el az én arcom is megsérült balesetben konkrétan betörött az orrom. kössz hogy segítesz..:(

én előtte se voltam szép most se hadd rinyáljak már..ezért van az oldal..

2014. okt. 22. 19:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt csinálok amit akarok de én igen féltékeny vagyok mert másoknak szebb arc adatott meg!Mindig attól rettegek a barátom elfog hagyni egyszer mert talál egy szebbet vagy megtetszik neki vki más. Lehet te elfogadod magadat olyannak amilyen vagy nem nyávogsz, de én nem tudom képtelen vagyok nehéz megérteni?! Az orromon ott van a sebhely soha nem fog eltűnni az arcom beesett és formátlan hagyjuk ezt ugyse érted meg.. senki se ért meg.:(
2014. okt. 22. 19:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Ne sértegess le leszel tiltva ..:D
2014. okt. 22. 19:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem törött be az orrod majd én betöröm!
2014. okt. 22. 19:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el kérlek :)

[link]

2014. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kellene aggódni. Ha van pasid nem lehetsz annyira csúnya. De ha sokat fogsz nyavajogni, és féltékenykedni, akkor pont ezért fog elhagyni. A féltékenységi jeleneteket minden férfi rühelli. Fogadd el hogy ő ilyennek szeret és kész! A nyavajgásoddal csak elmarod magadtól. Élvezd az életet légy kedves és vidám. Ha nem gúnyolnak az arcod miatt. Vagy ha nem bánnakveled rosszabbul mnt mással, akkor nincs miért aggódnod.
2014. okt. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De ő is szokott megjegyzéseket tenni a fogamra is pl

de lehet hogy csak viccel.

körte fejű meg ilyenek és ez még a visszafogott verzió..

néha mondd szép dolgokat is de az többnyire testemre irányul..:(

Értem próbálok nem nyavalyogni.

2014. okt. 23. 10:55
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem azért mert nem mosok fogat ápolt csak a formája miatt hogy ilyen nagy fogaim vannak..:Smint egy nyuszi
2014. okt. 23. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!