Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha férfi vagyok, de lelkileg...

Ha férfi vagyok, de lelkileg nőnek tartom magam, megéri átműtetni magamat? Vagy inkább fogadjam el magamat? 18/f

Figyelt kérdés
Sokszor nem szeretek a férfiak között lenni, de viszont ha csak lányos fiú maradok továbbra is, az meg cinkes, akkor úgyis meglátszana rajtam hogy miért vagyok ilyen lányos stb. Vagy van rá valami gyógymód hogy meg tudjak férfiasodni? Csak az baj hogy én a férfiasságot primitívnek, érzelem nélkülinek találom, olyan mintha ha megölném saját magamat legbelül.
2014. aug. 23. 21:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként szexuális vonzódásom csak a nőkhöz van
2014. aug. 23. 21:59
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha Szecsődi K. példáját látom magam előtt, akkor inkább maradj lányos fiú bármi áron.. minthogy olyan legyél mint ő....
2014. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
"megéri átműtetni magamat" csak akkor ha szereted a hőmérőzést meg a majonézt
2014. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tehát átműttetnéd magad, mert férfi testben nő vagy, de utána meg már leszbikus lennél. Ha csak mások miatt csináltatnád meg a műtétet, akkor inkább ne. Mert ugye azt írtad, hogy:

"Sokszor nem szeretek a férfiak között lenni, de viszont ha csak lányos fiú maradok továbbra is, az meg cinkes, akkor úgyis meglátszana rajtam hogy miért vagyok ilyen lányos"

Tehát csak mások miatt szeretnéd, legalábbis nekem ez jön le. De ha te magad így érzed jónak, akkor csináltasd meg.

2014. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne műttesd magad, jól van az így, 2 in 1...
2014. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát talán az elfogadás a könnyebbik út
2014. aug. 23. 22:13
 7/12 anonim ***** válasza:

A nők imádják azokat a féfiakat akivel lehet(ne) nyitottan lelkizni.Ha lányokhoz vonzódsz ls találsz magadnak olyan barátnőt aki a lelki oldalad értékeli akkor nem tudom,hogy miért kellene magad átoperáltatni.Ha valaki az átoperálásra szánja rá magát,azt nem végzik el csak úgy,előtte hosszadalmas pszichológiai felmérésen esik keresztül,vagyis egy szakember fogja rámondani,hogy tényleg szükséges e a nemi csere vagy sem.Szerintem a problémáddal szakemberhez kellene fordulnod aki megtudná állapitani,hogy neked valójában mi is a gondod magaddal.

Másrészt a férfiasság nemcsak a lelki tényezőkben nyilvánul meg,hanem a gesztusokban is.Nekem van egy férfi ismerősöm akinek időnként nőise megnyilvánulásai vannak,mondjuk a kéz mozdulatai és néha a hanghordozásán előjön.Nem tudom te ilyen téren hogyan viselkedsz és van e benned ilyesmi.Az öltözködés terén mi a kedvenc viseleted,jól érzed e magad a férfias cuccokban vagy legszivesebben nőisen öltözködnél.

A férfias tulajdonság kialakulásáért a tesztoszteron hormon felel,a nőknél az ösztrogén.Lehet nálad kevés a tesztoszteron,amit hormon kezeléssel lehet javitani.

Én azt tanácsolnám,hogy fordulj az orvosodhoz ezzel a problémáddal vagy pszichológushoz.

2014. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy te lány vagy, és nem csak egy lányos fiú, akkor műttesd át magad. Csak azért ne, mert mások szerint nem vagy férfias. Egy átalakító műtét nem kis pénz, és az egészségedre is káros (hormonok,gyógyszerek, antibiotikumok a műtéti sebek miatt), és lelkileg is megterhelő. Itt neked kell eldöntened, hogy te fiúként, vagy lányként gondolsz magadra.
2014. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó, egyébként férfi ruhákat hordok, sőt a nőit kényelmetlenek tartom..de lehet hogy ez csak identitászavar mert a testemet el tudom fogadni..csak a lelkivilágom zavar..talán el kezdek majd sportolni
2014. aug. 23. 22:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy semmit ne eröltess magadra. A nővérem is átesett ezen, ő át is operáltatta magát. Nagyon csúnya dolgokra képes, ha magadraerőlteted a fiú/lány szerepet, ha lelkileg nem az vagy.
2014. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!