Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha boldog karácsonyt kívánok...

Ha boldog karácsonyt kívánok facebookon egy jó ismerősömnek de nem is reagál rá az bunkóság, nem?

Figyelt kérdés
Amikor fent volt akkor írtam neki, de nem reagált rá hanem lement. Nem illene az ilyenre reagálni valamit?
2015. dec. 24. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Ne foglalkozz ilyesmivel, a facebook arra jó, hogy a maradék ismerősöd is a legnagyobb ellenséged legyen.

Gondolj arra, lehet, vacak a számítógépe, lassú, nem vette észre, meg volt nyitva 32 ablak, vagy egyszerűen csak nem nagyon tudja kezelni a technikát.

2015. dec. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

mindig fogom a fejem az ilyen marhaktol mint a kerdezo.


Miert gondolod hogy mindenki a facebookon tolti az eletet. Ezer es egy oka lehet hogy miert nem valaszolt, nagy valoszinuseggel eszre sem vette, de lehet hogy egyszeuren nem akar a facebookon irogatni.

2015. dec. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 elwera ***** válasza:
Tegnap én is írtam ezt-azt, amit aztán később pirossal visszaküldött nekem, hogy valójában nem sikerült beírnom. Valami volt a nettel.
2015. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pont leszarom ki mit ír facebookon.


Attól meg kifejezetten agyvérzést kapok, mikor elvárják hogy azonnal ugorjak az üzeneteikre, meg ezt a "láttam hogy elérhető voltál"...nem b..meg nem voltam :D Az hogy fellépek facebookra 2 percre, 5 percre, útközben, munkában, ebéd szünetben, az nem jelenti azt hogy bármennyi kedvem van az üzeneteket nézegetni.

2015. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Törölje le mindenki a facebookját, és tisztítsa ki az agyát a hazugságoktól!
2015. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
komment huszár, te mindentől agyvérzést kapsz, jobb lenne, ha kivonnád magad már köreinkből is.
2015. dec. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi van, nem jutott neked karácsonyi ajándék? :D
2015. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem vette észre. Lehet pont nem ért rá reagálni. Lehet lemerült a telefonja. Van ez így. Nem feltétlen azért nem válaszolt, mert nem akart. Lehet valami közbe jött neki.
2015. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!