Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez nem pofátlanság?

Ez nem pofátlanság?

Figyelt kérdés

Van itt a városban egy cipőbolt. Nyáron kinéztem ott egy szandált amit meg is probáltam az üzletben, majd utána néztem a neten és 5.000 forinttal olcsóbban megtaláltam igy a netről rendeltem meg.

Tegnap bementem újra, téli csizmát szerettem volna. Erre megszólal a tulajdonosnő hogy látott nyáron abban a barna szandálban amit még nála probáltam meg, és kitől vásároltam meg végül?


Azt hittem rosszul hallok. Ennyire bunkó és pofátlan nem lehet valaki. Ha már valaki megprobál valamit akkor meg is kell vásárolnia? Ezek után csak Budapestről vásárolok vagy a netről.



2015. nov. 9. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A magyarok sok mindent nem értenek, tudnak, csak a rosszat látják, meg szidják a dolgokat, de összességében azért tart itt az ország és a megélhetés, mert majd mindenki irigy és fukar, ezzel pedig nagy kárt okoz összességében még saját családi körében is.

Én nem vagyok vállalkozó, se jómódú, de azt nem gondolják sokan, hogy ha a vidéki boltosok eleve kevesebb forgalmuk van, nem tudnak közel sem annyit eladni, ezáltal alacsonyabb áron, mint a pestiek, vagy nagy városiak.

Logikus, hogy egy vidéki árusnak mivel kevesebb a forgalma, utaznia kell az árúért nem adhassa annyiért mint a fővárosi vagy aki online be tudja szerezni olcsobban az árut. Az online áruházaknak is nagyon nagy a forgalmuk, így sok sok kedvezményt tudnak adni.

De ezzel rengetek boltos tönkremegy, ami senkinek nem jó, se az államnak, sem a helyi városnak, közösségnek.

Ezt kellene megérteni.

2015. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na,az eladó néninek sincs szüksége még Cavintonra :D
2015. nov. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!