Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, ez internet...

Mi a véleményetek, ez internetes fenyegetésnek számít? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy osztálytársam, akivel kölcsönösen sokat piszkáljuk egymást (fiú) csak eddig nagyjából poénra vettük a figurát. Viszont van egy ilyen kérdezgetős oldal,ahol én is kérdezgettem tőle, de már egy ideje nem kérdeztem semmit. Tegnap jött pár mocskolódó megjegyzés a barátnőjére, és azt hiszi én vagyok. Pedig nem. Mert ezen az oldalon lehet névtelenül kérdezni, ezért nem tudni ki volt. Viszont elég rondák voltak a megjegyzések, 2-3 volt belőle. AZtán szintén írt neki egy névtelen, hogy na x(ez lennék én) visszatért.

Erre pedig olyat válaszolr a fiú, hogy...hát szerintem ezért fel lehetne jelenteni. Másolom:

Sajnos és ezt most neki üzenem.

B*szki én most szarok a fejedre aztán még mindig pattogsz de jól figyelj addig pattogsz amíg egy éjszaka be nem rúgom az ajtótokat aztán a szép lapkatestedet oda nem szögezem az ajtófélfához aztán utána lábbal fogom nyitni az ajtót, izomból...ajánlom figyelmedbe mert ha nem akkor egészen lengyelországig visszahajítalak aztán a sok midorfeedes k*csöggel együtt bányászhatod nekünk a sót, te élettelen nyomorék, úgy vigyázz, nem tudod ki az a Budai.(ez lenne ő)

Nos ez volt a valasza. Lengyelországot azért említette, mert lengyel nevem van, nagypapám ott született....

A kérdésem,hogy mit tegyek? Nem szeretném annyiban hagyni. Írtam neki, hogy nem én voltam, de nem reagált, pedig látta. Mit tudok tenni, mert ez sok volt szerintem...13/L


2015. dec. 26. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleiteknek.
2015. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha az én szüleimnek szólnék, nem lenne jó vége. Hogy érjem el az ő szüleit? És az egészet úgy fogná fel, hogy árulkodós vagyok. Írtam már neki, nem reagált, pedig látta. Mit tegyek? :(
2015. dec. 26. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Másold be a barátnőjének, hadd tudja meg ő is, ki az a Budai :'D
2015. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hülye az is......látta a választ és még lájkolta is :D
2015. dec. 26. 19:26
 5/10 anonim ***** válasza:
uuu de kemeny, de nagy a szaja, fogadok egy kis csicska amugy a valosagban. szolj a szuleidnek, meg az oveinek is , ha kell. vagy szrd le a fenyegetozeset, es ne irkalj neki ujabb uziket h nem te voltal. kit erdekel egy ilyen kis gyoker
2015. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó pacsit! ✋ amugy az, es csak ttol felek, h ezt terjeszti majd az osztalyban es mindenki utalni fog. Meg azert nem akarom ennyiben hagyni, nehogy azt higgye neki barmit lehet....
2015. dec. 26. 19:38
 7/10 anonim válasza:
Oké levettem Ask.fm figyelj mond meg a srácnak törölje a kérdés és amikor vissza kerül a kérdésekhez menjen a felhasználó letiltására, ezután keresse meg a feketelistát és ott lesz a kérdező .
2015. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Wow köszönöm :D
2015. dec. 26. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
szerelmes beléd
2015. dec. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó miért gondolod ezt? Nem hinném h így fejezné ki :D
2015. dec. 29. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!