Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apám kirak az utcára, ha...

Apám kirak az utcára, ha mwgbukok az egyetemen?

Figyelt kérdés

Minden nap elmondja ezt, már rosszul vagyok tőle!

Mindig azt mondja, hogy nem látja rajtam a szándékot, hogy tanulni akarok, mert most karácsonykor is szerinte reggeltől estig tanulnom kéne, ha bulizni megyek, megfogok bukni. Ha megbukok, kirak az utcára, kitagad a családból, mert szerinte en naplopó vagyok! (Soha nem járt egyetemre, ezért szerinte aki nem egész nap tanul és évfolyamelső, az csak munkakerülő)



2015. dec. 27. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Akkor tanulj, szerintem. Esetleg vállalj diákmunkát is, hogy lássa rajtad az igyekezetet. Amúgy biztos nem fog kirakni, de a bukás hetében elzavar munkát keresni, ha ilyen mentalitású ember, szóval tényleg jobb, ha összeszeded magad.
2015. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanulj, ne panaszkodj. Én még szenteste is azt csináltam, mert nehezen megy valami, amivel megcsúszhatok. Ha nem vagy elég okos, hogy kinyomd fejjel, akkor tanulnod kell keményen. Nyilván választhatod azt is, hogy kitesz az utcára, ha az neked jobb.
2015. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Apukád csak jót szeretne,hogy legyél valaki :) hallgass rá,lesz időd később is bulizni.
2015. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Tanulj, reggeltől estig.Talán akár még viheted is valamire az életben. Fedél van a fejed fölött, el vagy tartva, tanulhatsz. Nagyon el vagytok ti kapatva fiatalok, ahelyett, hogy becsülnéd ami neked adatott, itt húzod a szádat.
2015. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3: akkor eléggé béna módon szeretne neki jót. Hadd ne ecseteljem, valakit kitagadni azért, mert csupán az átlagos szintnél kicsit tud többet, összeegyeztethetetlen a szülői szeretettel.

Kérdező: én a helyedben azon igyekeznék, hogy minél hamarabb önálló életet tudjak kezdeni.


(Igen, gondoltam, hogy olyasvalaki mond ilyeneket, aki egyetemet legfeljebb csak képen látott, és lövése sincs sem az egyetemi életről, sem az egészséges személyiségfejlődésről.)

2015. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Azt ugye tudjátok, hogy nem attól lesz az ember VALAKI, ha reggeltől estig tanul? Nem kevés tanulmány bizonytja, hogy akinek az élete 8-tól 25 éves koráig abból áll, hogy a könyv felett görnyed, azok később tök életképtelenek lesznek. Mielőtt még a rém egyszerű gondolkodásotokkal most azzal jönnétek, hogy ha nem tanul az ember, akkor csak alkesz csöves lesz belőle, elárulok egy nagy-nagy titkot: a kettő között van középút!
2015. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Drágáim, természetesen dolgozni is kell mellette,úgy nem leszel életképtelen. Viszont az ivászat, drog, szexelés fűvel fával, ami a korosztályotokban megy, minősíthetetlen.
2015. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!