Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miskolc egyetemen milyen...

Miskolc egyetemen milyen gyakori a lopás?

Figyelt kérdés

Oda akarok majd járni, és olvastam valahol hogy egyetemre specializálódott tolvajok vannak.

És van egy komolyabb laptopom ami elég drága volt, és szeretném ha nem lopnák majd el.



2015. ápr. 8. 10:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Akkor ne hagyd egyedül a laptopodat, hanem vidd magaddal mindenhova, ahogyan azt a legtöbb ember teszi.
2015. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Akárhol hagyod el a laptopod onnan ellopják.
2015. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Elég egy pillanat és már el is tűnt,általában italra kell a bulikhoz ezért mén a lopás ezerrel.Ne lepődj meg ha a legjobb haverod vagy épp a szobatársad tünteti el!
2015. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig bezárom a szobámat, a szobatársammal sose volt gond. Most meg már nincs is.
2015. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen olvastam is olyan esetet hogy a szobatárs volt egy esetben a trükkös a tolvaj és a többire fogta, aztán pechére kiderült.


Amúgy ha lop egy illető a koliból akkor úgy azt kirúgják a koliból? és a egyetemről?


vagy hogy van ez a koli dolog, egy magamnak is lehet szobát kivenni? mennyi egyébként a havi költsége?



A másik meg hogy zárt szekrények vannak ott vagy betehetném valmi biztos helyre, mert nem szeretném magammal hurcolni ha mondjuk csak a városba megyek?


A másik hogy sportolási lehetőségek pl: kondi, futás sportpályán lehetséges vagy fizetni kell?

2015. ápr. 8. 18:16
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
Ha jót akarsz, akkor nem jössz Miskolc közelébe. Extra szegény régió. Inkább Nyugatra menj, ne Kelet felé.
2015. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen, aki lop azt egyből kicsapják az egyetemről.
2015. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kezdetben szerintem ne vidd magaddal. Először tapasztald ki, hogy milyenek a szobatársak meg a kollégiumi dolgok.

Nincs valami régebbi asztali géped amit elvihetsz helyette? Én nem kockáztatnék a helyedben.

2015. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

A jobb állapotú terembe a havi kondibérlet 5000, azon kívül a környék tele van sportpályákkal, uszodával, kb. mindent lehet csinálni.

A szobából nem fogják ellopni a laptopod, de még lehet akkor se ha az előadóban felejted.

2015. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Észak keleti vagyok egyébként! tudom milyen emberek vannak itt, sokfélével találkoztam már! miskolc lenne a legjobb nekem a Dunaújvárosi még közelebb lenne de ott a város tele van kötekedős frusztrált emberekkel.



Egyébként melyik Miskolci gépészmérnöki koli a legjobb, és mondjuk ár/érték arányban? egyik ismerősöm volt az egyikben és azt mondta nem tudott ott tanulni? de azt nem részletezte...


Az igaz hogy kötelező valami sportot választani és járni rá?

2015. ápr. 9. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!