Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Help! Miért néz egy csomó...

Help! Miért néz egy csomó ember fiúnak? 14/L

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a stílusom kicsikét fiúsabb, thrash metal illetve rockbandák logójával ellátott polokat hordok csak.. Piros vagy gekete gatyát hordok (szoknya semmiképpen).. Elég vékonyka vagyok, szóval mellem is alig van. A hajam világosbarna, a derekem közepéig ér, es enyhén göndör, általában középen can elválasztva.. Sminkelni nem sminkelek, a barátaim és a család szerint egyáltalán nem nézek ki fiúnak, viszont az új sulimba páran megkérdezték a nememet.. Nem akarok megváltozni, a sminkelésen gondolkodtam. Lehet az javítana a helyzeten? Mondjuk egy tusvonallal lehet nem néznének fiúnak, bár a sminkeléshez nem igazán értek.
2015. dec. 28. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha ilyen zenét hallgatsz, annál a smink sem kifejezetten női dolog. Ha androgün arcod van, szerintem az a legszebb.


Amikor én fiatalabb voltam, és ugyanígy voltam emberekkel, nyilván nem voltam olyan tapló, hogy megkérdezzem, hanem inkább a testét néztem, mint a fejét. A többség ezt csinálta. Vagy a mellkasa puklis vagy a gatyája.


Szard le. Vagy érdekel, hogy mit gondolnak, és legközelebb színes szoknyában libbensz be, vagy nem érdekel, és megszokják, hogy ez vagy te.

2015. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Abban a korban vagy, amelyikben a leggonoszabbak az emberek. Ennyi idősen ugyan ezt éltem át, csak a hosszú hajam miatt engem lánynak néztek.

Azóta 4 év telt el, és senki nem kérdőjelezi meg, hogy egy igazi viking pasi vagyok.:D

Te is érni fogsz még, nőiesedsz meglátod. Türelem.

2015. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Géza, ne szórakozz :D
2015. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Képet! 444!!!négy..
2015. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Öltözz nőiesen és viselkedj úgy hogy ne fiúnak nézzenek.
2015. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nekem ez a stílusom nem akarok megváltozni kisgyerek korom óta így öltözködök , szoknyában nem érzem jól magam pl
2015. dec. 28. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Hordj csajos bakancsot illetve lakkozd a körmeid és kicsi rúzs
2015. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem is néztek már fiúnak, pedig én sminkelem a szemem és körömlakkot is használok, valamint csak feszes, karcsúsított pólót és inget veszek fel, egyébként fekete /szakadt farmer, bakancs, hátközépig érő, fekete haj kék csíkokkal. Inkább black metalt hallgató, szintén vékony lány vagyok és úgyszintén meglepetésként ért, amikor az egyetemen belém szeretett egy lány, aki nem leszbikus volt, csak az előadó másik végéből fiúnak nézett. Bár az első válaszoló által írt ún. androgün arc nálam bejátszik, ugyanis a fejem inkább karakteres, mint szép de ezen magam is meglepődtem, lévén, hogy párszor fűzőben is beültem arra az órára. :D


Próbáld ki a tusvonalat vagy a körömlakkot ha szeretnéd, de valószínűbb, hogy csak kötekedni / érdeklődni, esetleg ismerkedni akarnak, csak nem tudják, hogy kezdjenek bele.

2015. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!