Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kevésbé frekventált...

Milyen kevésbé frekventált arcai vannak a magyarországi fiataloknak?

Figyelt kérdés

Ma Magyarországon egy fiatal ha társaságra vágyik, beszélgetni szeretne, ötleteket szeretne meríteni, akkor az alkoholista arcát kell elővegye, és elmehet bulizni, ahol ismerkedhet, beszélgethet, ötletelhet. De az alkoholista arcon kívül milyen egyéb arcai lehetnek egy fiatalnak, amivel elmehet társaságba?


Azon gondolkoztam, hogy honnan fognak kinőni az ötletek, kezdeményezések, start-up vállalkozások? Azok fognak start-up vállalkozásokat beindítani, akik eljárnak bulizni, inni? A válasz az, hogy valószínűleg igen. De nincsenek egyéb lehetőségek erre?


2015. dec. 30. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem így van ez minden országban? Gondolod, hogy Zuckerberg egy bögre zöld tea mellett éppen a relativitáselméletről beszélgetett a barátaival, amikor egyszer csak eszébe jutott, hogy kéne csinálni egy közösségi oldalt?
2015. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert Magyarországon alkohol nélkül megvan az a gondolatmentes, megtisztult állapot, amit Hollandiában fűvel, Indiában buddhista mantrákkal érnek el.
2015. dec. 30. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Fejtsd ki bővebben mire gondolsz, mert ez így eléggé értelmetlen.
2015. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először forgasd kicsit a Magyar Értelmező Szótárat, hogy helyesen tudd használni az idegen szavakat.
2015. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ne írogass. Az utolsót már el sem olvastam.
2015. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idegen szavak jelentését inkább az Idegen Szavak Szótárában keresse a kérdező, de egyetértek a kettővel előttem szólóval.
2016. jan. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!