Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok tarhálni? és ha...

Ti szoktatok tarhálni? és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
pénzt,cigit bármit,

2016. jan. 5. 03:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Hány éves vagy ?

Soha nem kértem meég bérletre se anyáméktol mikor be kerultem 9.be meert folyamatosan dolgoztam volt h 2munka helyem volt alandoba . Most 23 vagyok. De nekem a büszkeségem nem engedné.. egy apró pici segítséget sem

2016. jan. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

És ugy tettem le a szakmám is . Hogy heti 6 nap meló


1. Voltam

Hibákat nézzétek el. A telefont szokni kell ... :)

2016. jan. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A tarha már nem divat. Inkább szégyen. Alkesz csövesek, és romos c.gók szoktak kódiskodni.

Ha diák vagy, menj el árufeltölteni, kereshetsz vele annyit, mint egy főállású, és még csak nem is kell minden nap 8 órában menni.

2016. jan. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Neee, most eszek :((
2016. jan. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy itt a gyk-n fogsz találni ilyen embereket. Ha érdekel az életmódjuk, akkor kérdezz körbe az aluljárókban...
2016. jan. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Szegény 1., te nem nagyon érted a kérdés lényegét, nagyon csodálatos, hogy egyedül értél el mindent, de ha valakinek megveszi az anyukája a bérletet, az nem tarhálás. :D Egész más a szülői támogatás, meg ha valaki a buszmegállóban cigit meg aprót kéreget vadidegenektől.
2016. jan. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1-es! Amíg tanul a gyerekem az a normális, hogy megteremtem neki a feltételeket, azért vállaltam gyereket. Az nem segítség a gyerek felé, hanem normális szülői attitűd. Majd ha lesz munkahelye, bevétele akkor már ezt nem kell csinálnom, mivel el tudja tartani magát. Addig viszont kötelességem őt mindenben támogatni (és ez rossz kifejezés) hogy elérje a céljait. Azután is megtenném, mert a gyerekem, ez nem nehézség, felesleges kiadás, hanem szeretet.
2016. jan. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amikor suliba jártunk mindég lehúztuk egymást cigivel, meg kajával, meg piával. :D

Kb 14-től 29 éves koromig ment ez, de csakis közeli haveroktól. Nem mondanám tarhálásnak, ha egyik nap én tőle másik nap meg ő kér tőlem. xD Kiegyenlítődött :p

2016. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó ég, ilyet utoljára tizenhat évesen csináltam, amikor még bakancsos-tarajas punklány voltam :D Most 29 vagyok, férjem van, két gyerekem, munkám. Hülyén is venné ki magát, nem is szorulok rá, meg gáz is lenne :D De tény, hogy annak idején sportot űztünk belőle, hogy ki tud több cigit/pénzt összetarhálni. Egyszer így szedtem össze a belépőm árát Szigetre :D
2016. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok . Ezel csak azt akartam mondani Hogy legyen annyi tartása egy embernek h nem kuncsorog kereget.

Eerre. Lehet büszke nem pedig arra hogy ősze tudott kunyihni 120 forintot. Meg 6 szal cigit .

Nyugodtan le lehet pontozni

2016. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!