Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a gyerekekről (15-18) akik felsőkategóriás telefonnal rendelkeznek?

Figyelt kérdés

Engem különösen nem érdekel, hogy kinek-milyen telefonja van, annyi, hogy ismerem, hogy melyik telefon melyik kategória és az árakat is tudom nagyjából. Van ismerősöm 18 évesen Iphone 6-al, mikor még nem ismertem, akkor gondoltam, hogy a szülei gazdagok, ma már ismerem és jól gondoltam, így van, a szülei pénzesek. Általában ez jön le, amikor meglátok egy fiatalt ilyen telefonnal. Én is 19 vagyok és nekem is negyedmilliós Edge+-om van. Nem tudom, hogy mit gondolhatnak mások, de magamból kiindulva nem biztos, hogy sokakat érdekel. Gyerek vagyok én is, de nem anyu vagy apu vette, sajnos utóbbi már amúgy sem tudná. Egyetem mellett melózok és a saját spórolt pénzemből veszek mindent, kaját, telefont, ruhát, csak ebbe ugye az nem lát bele, aki nem ismer. Az egyik tanár az egyetemen is folyton fikáz minket, hogy anyánk, apánk megveszi a drága telefonokat, de nem tudjuk, hogy mi alapján működik.

Van ismerősöm, aki rögtön ölné az illetőt, aki fiatalon ilyen telefonnal járkál. De van, akiket egyáltalán nem érdekel. Ti hogyan álltok hozzá ehhez? 19F


2016. jan. 5. 22:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10-es, egyet értek. :)
2016. jan. 6. 12:45
 12/12 anonim ***** válasza:
A gyerekekről semmi, a szüleiről viszont annál inkább.
2016. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!