Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiú hordhat-e női testszínű...

Fiú hordhat-e női testszínű harisnya nadrágot?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és eléggé irigyelem hogy ők megtehetik hogy hordhatnak harisnyát. A fiu viszont nem eléggé mivel vagy ,, ciki" vagy a többi fiú melegnek nézi a fiú harisnya kedvelőt és ezzel a fiút hozzák kényes helyzetbe

2016. jan. 8. 16:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%

Miért ne hordhatna:)

De nem értem, miért szeretnél harisnyát, én utálom:D

2016. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyszerüen annyira jó a tappintása stb. Hogy titokba hordok :(
2016. jan. 8. 17:00
 3/24 A kérdező kommentje:
De félek hogy lebukok az elég gáz lenne s ciki
2016. jan. 8. 17:01
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

Milyen ruhadarabhoz szeretnél felvenni női harisnyát?


Amúgy nem tudom, mit irigyelsz rajta, a nylonharisnya a létező legkényelmetlenebb viselet (a melltartó után:-)), pláne száraz, érzékeny bőrűeknek. Ha a hidegre tekintettel nadrág alá vennéd fel, jobban jársz egy jó minőségű pamut aláöltözettel, amit síeléshez, téli sportokhoz szoktak hordani, meg egy vastag sízoknival.

2016. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vetkőzöl le, akkor nem is buksz le vele.
2016. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
6%

a fiúk is hordanak harisnyát ha hideg van, de természetesen nem nylon-t, mert az nem melegít semmit. Pl. ilyet hordanak, minden üzletben kapható:

[link]

Ha viszont harisnya fetisiszta vagy, az egy másik kérdés és igen, ki fognak röhögni, azt titokban szokták csinálni.

2016. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
:(
2016. jan. 8. 18:29
 8/24 anonim ***** válasza:
33%
Női testszín? Van külön férfi testszín is vagy mi? :D
2016. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21%

Amit linkeltek az jó!!


Nejlon harsinyát ne vegyél fel,tényleg gáz.

2016. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Jégeralsó hordjon az aki szereti! Én utálom, számomra rettenetesen kényelmetlen minden szempontból! De a pamut harisnya is, mert ugyan melegnek meleg, de ha fűtött helyre megyek, baromira beleizzadok, bepállik mindenem.


Viszont a nejlonharisnyával sosincs ilyen gondom, és az is melegít annyit, mint egy pamutharisnya. Csak közben sokkal jobban tud szellőzni a bőröm, és fűtött helyen sem izzadok bele. Nekem teljesen jó a nejlon, kényelmes, komfortos, nekem bevált. :) Persze nem 20 denesről beszélek, hanem 100-140 denesekről, amik kellően vastagok ahhoz, hogy melegíteni is tudjon. :)

2016. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!