Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiú hordhat-e női testszínű...

Fiú hordhat-e női testszínű harisnya nadrágot?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és eléggé irigyelem hogy ők megtehetik hogy hordhatnak harisnyát. A fiu viszont nem eléggé mivel vagy ,, ciki" vagy a többi fiú melegnek nézi a fiú harisnya kedvelőt és ezzel a fiút hozzák kényes helyzetbe

2016. jan. 8. 16:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ki szerint nem? A fülbevaló vagy a lábra simuló nadrág akkor miért helyénvaló?

Nyugati világban a nőknek megvan a szabadságuk, hogy ha szoknyában és magassarkúban akar, akkor abba jár, ha tornacipőben és farmerben akkor abban.

A férfiaknak nincs szinte semmi választása?

Vagy nadrágba jár, vagy rövidnadrágba. Ennyi a szabad világ mozgástere?

Próbálna egy nő a sokkal nagyobb számú arab világban szoknyában vagy farmernadrágba, magasított cipőbe, vagy balerina cipőbe járni, úgy megaláznák, megvetnék, azt se tudná fiú, vagy lány.

2017. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hordjál utolsó szoknyát is. :) kérdező: ne vegyél fel mert ciki.
2017. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22, én régóta hordok, fényeset, többnyire testszínűeket, általában térdig érő rövidnadrággal, de van hogy sorttal is. Miért érdekeljen, hogy egyeseknek nem tetszik? Ha melegeznek, akkor meg én is beszólok, és kvittek vagyunk. De nehogy már csupán azért ne hordhasson vki nylonharisnyát, mert nem divat. Szinte minden ami divat, először csak pár ember kezdte hordani.
2017. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Braziltangas válasza:
Én is hordok harisnyát push uposat mert az nem csuszkál le hanem egyhelyben marad söt ha pasis ha nem, még női tangát is viselek minden nap mert mekem az a kényelmes és a barátnöm is szereti rajtam.
2022. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!