Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiú hordhat-e női testszínű...

Fiú hordhat-e női testszínű harisnya nadrágot?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és eléggé irigyelem hogy ők megtehetik hogy hordhatnak harisnyát. A fiu viszont nem eléggé mivel vagy ,, ciki" vagy a többi fiú melegnek nézi a fiú harisnya kedvelőt és ezzel a fiút hozzák kényes helyzetbe

2016. jan. 8. 16:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen hordhat, nem ütközik törvénybe a viselése.
2016. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%
persze hordhatsz atoll hogy fiú vagy én is szeretem a harisnyát az nem szól vissza hogy csak nő viselhet csak arra figyelj hogy ne bukjál le külön benn senkinek semmi köze hogy te miben érzed magad jól
2016. jan. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordok farmer alá, és nem vagyok meleg. Persze ügyelek hogy ne lássák.
2016. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
58%
Én is ! Én tavasszal még térdnacival is! Vedd fel nyugodtan!
2016. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nincs megtiltva, sokaknak tetszik, nekem is, már kiskorom 8-9 éves koromtól vonz, de mindig titkoltam. Legtöbbször nadrág alatt hordtam, de ha suliban aznap tesi óra volt,akkor nem húztam fel. De lányokon is nagyon tetszett mindig, de semmit nem tudtam velük kezdeni, se barátkozni, járni,ami elszomorított.

Csak 26-27 évesen hordtam láthatóan,rövidnadrággal, nem volt könnyű felvállalni, fura az élet;ha az embernek tetszik egy ruhanemű, akkor szégyenkezve kell hordania...De kb 4 évig hordtam, meg is néztek benne és ki ki mást mást gondolt. De jól éreztem magam benne, jó dolog sima bőrön érezni és jó ahogy feszül. Csak ha viszkettem az nem esett jól.

Sajnos sok bunkó ember van és ezért sem vállalják föl aki hordaná is, nem csak otthon fétisként akarná.

2016. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Megnyugodhatsz, nem fognak tűsarkúban, szoknyásan járni, se harisnyában, csak pár bevállalós, az alapból sima láb pedig elég gyakori férfiaknál.

De az minket férfiakat cseppet sem zavar, hogy a nők zöme nadrágot hord, gyakran bő fazonút, gumi csizmát, nyakkendőt inggel,bakancsot. Olvasd el, a nőknek lehet variálni a másik nem ruháit, csak fordítva nem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2016. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én egyébként ha szolid nylont húztam, akkor nem volt feltűnő,barna pearl vagy vision színű, vannak amik nem feltűnők, volt párszor vicces szitu, amikor megdöbbent az illető, hogy harisnya nem pedig szoláriumos a lábam :D
2016. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Undorító


18/L

2017. ápr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%
#18 akkor a nők miért hordják, ha undorító?
2017. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: mert az nem helyén való ha egy férfi harisnyát hord.
2017. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!