Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi legyek ha majd "nagy leszek"?

Mi legyek ha majd "nagy leszek"?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és egyszerűen nem tudom mihez kezdjek majd. Szeretnék segíteni az emebreknek, ezért valami egészségügyi pályára gondoltam, esetleg orvos vagy ápolónő. Viszont a kémia nem megy túl jól, a hármast is alig sikerül összeszedni.

Azok a tárgyak amik nagyon jól mennek, azok a nyelvtan, az irodalom, a töri, a föci, tavaly ment a biosz is 5-ösre. Fizikából megvan a négyes, matekból viszont csak a hármas.

Kicsit zavaros, de azért tudtok segíteni?

Előre is köszönöm szépen a válaszaitokat.


2016. jan. 8. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz tanuló, viszont az orvosi piszkosul nehéz és ha az érettségin 3-mas lesz a matekod, akkor az nagy pontveszteség. És kell emelt is, ami kémia vagy biosz az orvosira jelentkezőknél.

De ha jobban rámész és úgy érzed, sikerülne a matekot feljavítani és bioszból stabil lenne a tudásod, akkor érdemes lehet megpróbálnod, ha szívesen csinálnád. Sok sikert! :)

2016. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ügyvéd? Ott is tudsz segíteni az embereknek:)
2016. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkabb human beallitottsagu vagy:) vannak az interneten palyavalasztasi tesztek (beirod a google ba h palyavalasztas kozepiskolasoknak vagy stb es kiadja:) )

Szerintem csinalj egy tesztet:)

2016. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tanár, pszichológus, ápolónő, mentős, tanácsadó. De még van pár éved eldönteni, addigra úgyis érezni fogod :D

Sima gimnáziumba jársz?

2016. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak orvosként vagy ápolónőként lehet segíteni másoknak.
2016. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sima gimibe járok, nyolcosztályosba.
2016. jan. 8. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nagy leszel, legyél boldog :)


Amúgy a kérdésedre válaszolva szociálpedagógus, gyógypedagógus, szociális munkás, családsegítő.

2016. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!