Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes volna pszichológushoz...

Érdemes volna pszichológushoz fordulnom?

Figyelt kérdés

Jelenleg nagyon rossznak érzem az életem.

Barátaim,haverjaim már rég eltüntek.

Nagyon fájóak voltak ez nekem. "legjobb" barátom mindig is kihasznált. Amikor meguntam és nem úgy áltam hozzá ahogy addig én voltam a rossz és elmondott minden rosznak és szemét alaknak.

1 "haver"maradt de benne is mindig csalódok és általába akkor keres ha kell neki valami.


Még soha nem volt párkapcsolatom. Elég rossz,hogy itt is enyire sikertelen vagyok.


Munkahely szempontjábol is detto. Nagyon rossz,hogy már undorral járok be. Szinte nem beszélek senkivel. Nem jövök ki senkivel. Jönnek mennek az emberek. Általàba 2-3 hónapnál senki nem bir ott többet ki ott.


Családdal sincs minden rendben.


22/f


2016. jan. 10. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2016. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Ilyenekben nagyon nagyon kevés pszichológus tud segíteni.

Hozzáállásodon kellene változtass.

Magány ellen, akarnod kell és tenni dolgokatért.

Nagyon szívesen segítek jó hozzáállást szerezni aminek hála sosem érzel többé negatívot.

2016. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem érdemes elmenned pszichológushoz, mert segíthet abban, hogy meglásd, mitől érzed ilyen rossznak az életedet, és segít megtalálni, hogy min tudsz változtatni, hogy jobb legyen.

Viszont hallgass a megérzéseidre, ha nem szimpatikus a pszichológus elsőre, akkor hagyd ott, és keress másikat, mert sajnos vannak nagyon rossz pszichológusok is. :(

De akár én is szívesen segítek 1-2 dologra rámutatni, de nem ígérem, hogy tudok neked segíteni, lévén én nem vagyok pszichológus.

26L

2016. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el. Bár nehéz jó szakembert találni, de ne add fel :)

Viszont ezek eléggé olyan dolgok, amik hogyha nem ügyelsz rá, könnyen átmehetnek depresszióba. Szóval inkább előzd meg a bajt.

Ha én kilábaltam (nekem elég súlyos gondjaim voltak) akkor te is kifogsz :) csak rengetek türelem kell hozzá és egy adag elhatározás.

20/L

2016. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!