Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a facebook flúgokról?

Figyelt kérdés

Tehát hogy mindig feldobódik valami flúgos dolog, amit aztán nézegethetünk (jobb esetben csak napokig).


Itt volt ez a francia zászlós, meg star wars-os profilkép.

Egy hétig azt néztük üzenőfalon, hogy kinek a profilképe hogy mutat színesbe, utána héten meg azt hogy milyen az eredeti kép.

Hát qvára nem érdekelt. :D


Ahogy az sem hogy egy hétig az ment hogy "húúú de jó a star wars", következő héten meg az hogy "a star wars egy sza.r."


Most jön egy újabb hóbort: (a 3 *-ot kérlek vedd ki a linkből hogy működjön. Enélkül nem tudtam kiírnia a kérdést)

[link]

"a ne légy kur.va hóbort"

Engem nem háborítanak fel a "szex után fotók", mert szerencsére nem ilyen körökben mozgok, amelyik ismerősöm ilyen volt, pedig töröltem.

De most jön a másik oldal (ami persze értelmesebb megnyilvánulás), csak ebből sem kéne olyan felhajtást, hogy mindenfelé ezt lássuk facebookon.


2016. jan. 11. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát egy tanácsom van, ne nézegesd a fb-ot. Én nagyjából októberben hagytam abba, nekem így sokkal jobb, mondjuk az nem, hogy az így spórolt időm a gyk-n töltöm, de mindegy. Pont ezért lett elegem belőle, mert számomra egyáltalán nem viccesek az ilyen-olyan szelfik háttérképek és nagyon remélem, hogy ennél azért jobb humorérzékem van, mihthogy ezeken nevessek. A szolidaritásomat se egy kép átszinezésével fogom kifejezni. A messengert használom, ezen kívül másra gyakorlatilag nem jó a fb, esetleg ha valamilyen számodra fontos csoportnak vagy a tagja. Mellesleg a fb nézettsége meredeken esik, a tinédzserek már instára, snapchat-re buknak. Lassan csak a nyugdíjasok fognak rajta küldözgetni csillámos képeslapokat.
2016. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fészbuk úgy ahogy van, káros az emberiségre. Ne használd. (hátha akkor nekem gyorsabban töltődik be)
2016. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én csak két csoport, meg az üzenetküldő miatt használom a facebookot. nincs semmi értékes, vagy szép, vagy értelmes kontent, elég nagy része szemét. (ahogy kb.az összes médiának is, max. azokat nem láttad)
2016. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TXCowboy válasza:
A facbuk is csak egy hóbort. Először iwiw volt, most ez, legközelebb majd jön megint valami hülyeség.
2016. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!