Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet abból...

Szerintetek lehet abból gondom, ha éjjel tanulok és délelőtt-délután alszom?

Figyelt kérdés

Vizsgaidőszak van, és nekem éjjel kiválóan fog az agyam, sokkal jobban oda tudok az anyagra figyelni. Amióta az eszemet tudom, mindig is éjjel voltam sokkal aktívabb, akkor sokkal jobban mentek a dolgok.

Sok embertől viszont azt hallom, ez valamiért nem egészséges. Valóban baj, ha így csinálom?


2016. jan. 11. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ha 3-4 óra délutáni alvással akarod helyettesíteni a 7-8 óra alvást. Amúgy nem, meg úgyis csak vizsgaidőszakba csinálod ezt, nem egész évbe.
2016. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a nyári vizsgaidőszakot szoktam így átvészelni. Igaz, nem hajnalig, csak kb 2-3ig, de napközben a meleg miatt képtelen vagyok koncentrálni. Kétlem, hogy bármi bajod lenne tőle, amikor vége a vizsgaidőszaknak úgyis visszaállsz.
2016. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ebből bajod lehet.


Én is éjjeli bagoly vagyok. :)

2016. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 istván748 válasza:
ha te ilyen vagy akkor így van jól! az a lényeg, hogy jól teljesíts a vizsgákon és nagy tudású szakember legyél aki hasznos tagja a társadalomnak, soha ne menj táppénzre és életed végéig jó adófizető, szorgos ember légy!
2016. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!