Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szabadnapjaimon napi...

Ha szabadnapjaimon napi kétszer megyek sportolni (délelőtt futás, délután/este edzés parkban) az nem túl sok a fejlődésem szempontjából?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha évi 400 millió forintot keresek, az nem túl sok a meggazdagodásom szempontjából ?
2016. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapból két másik mozgásforma, a futással más izmokat terhelsz + a szívedet, az edzés (ami gondolom saját súlyos, vagy súlyzós) meg megint más izmokra megy rá, más módon és szívre alig... van akinek heti 10 edzése van, és mondjuk mindegyikbe van pl. úszás, vagy akármi amit csinál, tehát van, hogy napi 2x terheli a szívét... akkor szted, a tiéd mennyire komoly?
2016. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es 18 eves fiu vagyok, mondtak paran, hogy mivel meg nem fejlodott ki minden izmom, ezert lehet, hogy sok.
2016. jan. 3. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez sztem nem igaz, egyrészt nem értem, hogy mi az, hogy nem fejlődött ki minden izmod (?), másrészt mondom, hogy más izomcsoportokat terhelsz, más intenzitáson. Amúgy is egy boxoló is végez izomnövelő edzéseket, közbe fut is, szóval bőven nem sok.
2016. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!