Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek miből van elegetek? Mi...

Nektek miből van elegetek? Mi az ami iszonyatos teher nektek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 11:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
Az, hogy ebben a házban és ezen a településen kell élnem ahol, és hogy képtelen vagyok ismerkedni másokkal
2016. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Enigma-108 válasza:

Őszintén ? :) A szabad akarat !

Ha segíteni szeretnél valakinek aki látod, hogy segítségre szorul, de mondjuk túl nagy a büszkesége vagy rossz beidegződései vannak arról, hogy ő nem kér segítséget. Mivel segíteni csak annak lehet aki kéri..

Ilyenkor tiszteletben kell tartani a Szabad Akaratot és nem lehet mit tenni, csak várni.

Olyan ez mintha hátrakötött kézzel akarnál valakit megölelni.

2016. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a szegénységiből!!!Mivel beteges is vagyok,ha már egészséges nem lehetek,legalább gazdag ha lehetnék...
2016. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szegénységből!!!
2016. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy olyan furcsa nőideálom van ami miatt szinte biztos hogy egyedül fogom leélni az életemet.
2016. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Abból, hogy fájdalmasan sötét emberek vesznek körül, akikkel legtöbbször még vitázni sem érdemes, kikerülni viszont nem tudom őket.

És köszönöm a kérdést, jólesett, hogy ha csak kicsit is, de ide letehettem ezt a "terhet"! :)

2016. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És neked, kérdező?
2016. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egész életem.
2016. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, zöld pacsi mindenkinek! Még jöhetnek nyugodtan :)

Nem irigylem a problémáitokat, én is átéltem közülük egy-kettőt. 7-es, a kérdésre, válaszolva: Elegem van abból, hogy mindig van valaki aki próbál lenyomni a sz@rba és belém verni, hogy semmire sem vagyok képes, az ostoba tekintély elvű tanáraimból az egyetemen, abból, hogy az egyik tanárom zaklat, mert csak friss húsinak tekint 60 évesen, stb.

2016. jan. 18. 13:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Úgy érted a totális céltalanságon, kilátástalanságon, jövőtlenségen, a rohadó országon, a pusztulásba rohanó világon és a temérdek bunkón kívül? Így alapjában ennyi.

Ezen felül:

Idén nagyjából a lakóközösség és a társadalom eddig 30000

Ft kárt csinált nekem és még csak január van. Lóvém viszont nyista. Egészség dettó.

Február folyamán derül ki, hogy lesz-e belőle

100-200-300000 Ft. Nem tudom kell-e még valamit hozzáfűznöm.

2016. jan. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!