Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek miből van elegetek? Mi...

Nektek miből van elegetek? Mi az ami iszonyatos teher nektek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 11:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Abból, hogy úgy érzem szinte sehol nem becsülnek meg (munkahely..) talán egy olyan helyen dolgoztam eddig felnőttként (diákmunkán kívül), ahol egy kicsit is éreztem, hogy fontos lennék és elismerik a munkámat. Pedig az a típusú ember vagyok, aki igyekszik mindent megtenni, amit kérnek tőle, mert szeretem, ha meg tudok felelni az elvárásoknak, de úgy tűnik az utóbbi néhány hónapban ez nem volt elég.. csak kihasználtak és ez nagyon bosszant, mert úgy érzem én többet adok bele a munkámba, mint ahogyan azt mások értékelik. Senkinek sem esik jól, ha lekezelően bánnak vele, úgy gondolom.
2016. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Enigma-108 válasza:

Kedves #11-ik válaszoló !


Jobb ha hozzászoksz, hogy hacsak éppen nem családi vállalkozásban dolgozol, akkor nem vagy más mint egy "munkaeszköz". Márpedig a kalapácsot vagy a fúrógépet sem megbecsülni szokták hanem használni. Teljesen megértem az álláspontod, én is átmentem ezen....aztán rájöttem egy nagyon fontos dologra : magamnak kell hogy megfeleljek, nem másoknak. Az önbecsülésedet ne másoktól várd, hisz senki más nem adhatja meg ! Nyilván szeretne az ember a főnökének megfelelni de az MÁSODLAGOS ! A legfontosabb az TE saját magadnak tudj megfelelni és becsülettel végezd a munkád. A világ ilyen, senkit nem értékelnek megfelelően, éppen ezért IS fontos hogy magadnak felelj meg. A varázsszavak : ÖN-Becsülés, Ön-ÉRTÉKelés, ÖN-Ismeret ! :)

2016. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!