Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy egy idő...

Miért van az, hogy egy idő után már nem barát, hanem teher kezdek lenni és a végén mindig egyedül maradok?

Figyelt kérdés

28 éves, autizmusban szenvedő fiú vagyok. Mostanában már ott tartok, hogy semmi ingerenciám dolgokat csinálni annyira egyedül vagyok.

Gyakran egyedül leiszom magam, utálom hogy csak emlékek maradtak a régi barátságaimból. És rossz visszagondolni főleg most, hogy magányos vagyok.


2015. okt. 11. 17:37
 1/4 A kérdező kommentje:
De ez a normális. Az autista csak egy ballaszt, egy idegen test a normális társadalomban.
2015. okt. 11. 17:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Szeritnem sürgösen megfelelö szakirányú pszichológushoz kellene fordulni, aki megtanít beilleszkedni.


Egy autista ugyanis nem feltétlen zavaró tényezö, söt nagyon pozitív ember is lehet.


(25 éve élek párkapcsolatban egy autistával és soha nem cserélném el egy "rendes emberért".)

2015. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én azt vettem észre, hogy sokan haladnak a korukkal, és teljesen más vizre eveznek. Kihasználják, vagy éppen nem a lehetőségeket. Keresik a lehetőségeket...

Vagy nem adsz nekik elég magánszférát. Az se jó ha mindig a "sarkában vagy" valakinek.

Nem tudom ebből mi az igaz, én csak magamról, meg amit saját tapasztalataimról tudok beszélni.

2015. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet kérdezni, milyen jellegű autizmusod van?
2015. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!