Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy család szegény, miért...

Ha egy család szegény, miért az az első, hogy akkor miért van internet?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem, hogy ebben a kategóriában az első spórolási tanács, ami jön, hogy köttessék ki a netet.

Miért?

Hol nézzen az ember állást, ha nem a neten?

Sokan hűségnyilatkozat miatt nem köttethetik ki.

Van, aki szomszédtól, könyvtárból netezik.

Az a 3000Ft per hó aligha segít.

Nálunk például a párom munkahelye fizeti az internetet.


Most akkor?


2016. jan. 19. 16:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én mondjuk mostanában sehol nem látom ezt így konkrétan leírva hogy kapcsoltasd ki a netet.


Inkább olyanba szoktak (teljesen jogosan) belekötni sokaknál, hogy panaszkodik valaki hogy szegény, de mellette van laptopja, asztali gépe, és éppen tabletről írja hogy miért nem jó az új mobilja.


És az is jogos, amit előttem írnak, hogy nagyon sokan nem az alap 2-3 ezer forintos csomagot fizetik hanem a 8-10 ezres Net+Tv+HBO is legyen már előfizetéseket.


Vagy mobilra is fizeti a 10+ ezres számlákat csak hogy telefonról mehessen a youtube.


Arról nem is beszélve, hogy ez az állás keresés is azt jelenti, hogy 2-3 naponta ráveszi magát, és elküld pár helyre egy sablon emailt, aztán facebookozik tovább vígan.


Vagy vidéken sok helyen nincs 2 ezer forintos kábeles net, csak mikrohullámú, ami alapvetően drágább, 10-15 ezer forintos csomagok is vannak.


Amúgy én bármikor láttam, akkor ezer más dolgot felsoroltak spórolásra, és senki nem a netet mondta. Ha nagyon kell a pénz, akkor tudsz 2 naponta zuhanyozni, vagy mosogatóvízzel wc-t öblíteni. A fűtésen is tudsz spórolni mert felveszel pulóvert, a villanyon szintén ha csak akkor használod ha kell. Na meg a kaján is lehet rengeteget, csak le kell mondani az extrákról és nézni az akciókat. Inkább ezeket hozzák fel és nem a netet.

2016. jan. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!