Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nembírom a tömeget?

Mit tegyek ha nembírom a tömeget?

Figyelt kérdés
Suliba evnyitokor sokan vannak sokat kell allni a tavalyin majdnem el is ajultam. Most viszont ballagni fogok majd es felek mert nem birom a tomeget.
2016. jan. 23. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:

jaj nekem ... hát nézd, ezek olyan fóbiák (és azáltal kiváltott esetleges pánikrohamok), amiket nem igazán tudsz te magad kiiktatni, ezek annál jóval mélyebbről erednek.

most mondjam azt h semmit nem tudsz vele kezdeni? azt szoktuk tanácsolni az ilyen embereknek, hogy a legjobb, amit tehet, ha elkerüli azokat a helyzeteket, amelyektől fél (és annak tárgya tulképpen mindegy is). úgyh te is csak elkerülni tudod, talán szorongásoldóval kicsit enyhíteni, de megszüntetni biztos nem..

2016. jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De. Meg tudod szüntetni. El kell menni pszichológushoz és fel kell tárni a forrását/okát.


Ez valószínű, hogy agorafóbia. Gyógyszerrel is lehet rajta segíteni ideiglenesen, de a végleges megoldás a terápia lenne.

2016. jan. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg az osztályfőnököd, hogy a tömeg szélén álhass! Az valamelyest segíthet a szorongás oldásában.
2016. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak a lélegzetedre összpontosíts. próblj meg "elmerülni" a belső világodba. nekem ilyesféleképp szokott sikerülni nyugton maradni.
2016. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2016. jan. 23. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!