Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, sokszor nembírom?

Mit tegyek, sokszor nembírom?

Figyelt kérdés
szóval 19-éves budapesti srác vagyok. sokáig az volt a gondom, hogy egy csóró senki vagyok, 4 hónapja, viszont folyamatosan van munkám, most pl egy komoly cégnél vagyok, magas fizetéssel. csak az a gondom, hogy hiába a munka, egyedűl vagyok, régebben , pár hónapja jól tudtam ismerkedni, de már nem megy. igazság szerint sok csalódás ért engem az évek során, a munka leköt, így nem gondolok erre, de amikor haza érek, sokszor azon tünödöm, mi értelme dolgoznom, élnem, mikor senkim sincs. régóta nincsenek barátaim. barátnőim viszont sok volt, de vagy egy riba*c volt, vagy féltékeny, stb.. egyébként ez a `` minek élni, dolgozni gondolat hamar elillan, csak utálom ha erre gondolok, persze nagyon rossz egyedül, de ismerkedni max neten tudnék, és sose lehet tudni hogy épp az illető milyen. a hétbõl 6 nap meló. nemtudom , hogyan tudnám élvezni az életet, a mindennapokat. úgyérzem letettem valamit az asztalra, de mégse tudom élvezni a napjaimat. szerintetek mit tehetnék ?

2014. aug. 17. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld kicsit kizökkenteni magad ebből az állapotból. Nem tudom, hogy hogyan fogsz társat találni, de viszont azt tudom, hogy hogyan nem. Már pedig így nem, ha rágörcsölsz és szomorkodsz. Kezdj el valamit sportolni, vagy vegyél egy kondibérletet, kezdj el oda járni. Tolj ki pár játékot ami elgondolkodtat és kizökkent kicsit, mint a Walking Dead, Wolf Among Us, vagy bármi. Csak találj valamit, amiben örömöd leled, és amíg azt csinálod, addig nem jön elő a magány.
2014. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az az igazság, meló mellett semmire se érek rá szinte , játszani meg fôleg nem , pedig jó lenne :/
2014. aug. 17. 21:16
 3/6 viky27 válasza:
én szívesen megismerlek!irj nyugodtan
2014. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

"nem fogsz társat találni ha rágörcsölsz"


fiatal 18 körüli koromban rágörcsöltem és mindenkire rárepültem aki ellenkező nemű volt és korombeli... nem lett belőle még egy kósza dugás sem. Aztán beleuntam és sz@rtam az egészre magasról.


most azt látom hogy eltelt 6 év, és semmi sem változott.


Sokra mentem vele!

2014. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hm, hát sajnálom ami veled van :s de én nem hajtok senkire se. én csak szeretném élvezni Az életet, csak nem megy valahogy minden pillanata :s szerencsésnek mondhatom magam, mert leraktam a sulit, van munka helyem, stb. de meglehet bármilye az embernek, de sz*r ha nincs kivel ezt megosztani, magyarán, én sosem voltam ez a bulizós fajta, persze néha elmentem meg ilyenek, de én nem ilyen gyerekes dolgokon gondolkodom.. jövőt szeretnék. csak olykor-olykor, rám jön a depi, de aztán jön egy újjabb nap , és menni kell. :)
2014. aug. 17. 22:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Erőltetni valóban nem jó semmit. Persze a teljes tétlenség sem célravezető. Itt is érdemes a középutat választani: légy nyitott a dolgokra, bízz a jövődben, de ne aggódj amiatt. Most egyedül vagy, de ennek is meg lehet találni a pozitívumait.

Fiatal vagy, van még időd lekötni magad.

Ha haszontalannak érzed magad, tedd magad hasznossá valamiképpen. Találj célt az életedben. Gondolkozz el, miként érdemes élni, milyen értékeket kell követni. Ez egy szilárd alapot adhat a későbbiekben, mikor családot alapítasz. Sok sikert hozzá.

2014. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!