Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, nembírom ezt sokáig?

Mit tegyek, nembírom ezt sokáig?

Figyelt kérdés
Szóval 19 éves fiú vagyok, sok mindent elértem az életben, van.egy jól fizető biztos munka helyem, pár hét múlva megyek albérletbe, stb. De boldog nem vagyok, mostanába nehéz, azaz fájnak a napok, nehéz elviselni, hogy nincsenek barátaim, a munka helyen vannak, de ezek nem igazi barátságok. A másik hogy 4 éve, csak olyan lányt találok, aki átver, megaláz stb. Ezért már nem merek randizni sem. És így nem teljes az életem, és ez felemészt, a munkámra se tudok úgy koncentrálni, és olyan gondolataim vannak, hogy felesleges az életem, mert boldogságom nincs, és a pénz nem boldogít, eleinte a munka lekötötte a gondolataimat, de már nem. És félek hogy egy.nap kárt teszek magamban. Mit tegyek , fogalmam sincs ?

2014. szept. 19. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Talán nem jó helyen találkozol lányokkal, akik átvernek.

Vannak rendesek is, előbb-utóbb megtalálod, nem lehet ezt ilyen könnyen feladni! 19 évesen meg főleg nem.

Végig kell járni az utat, mert bizony a kapcsolatokat is tanulni kell, az ismerkedést, a párkapcsolati viselkedést.

Pár rögös út vezet el az igaziig. Csak a mesében tökéletes minden, de Te abból már kinőttél. :)

2014. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valóban kinőttem, de sajnos kezdem feladni, mindig arra gondolok, hogy sosem leszek boldog, nem azzal van a gond, hogy nem találnék senkit, meg volt már hosszabb kapcsolatom, de engem mindig átvernek, hiába vagyok kedves meg aranyos, és hiába vagyok hűséges, ez nem fontos , csak azt nem értem, miért sírnak akkor hogy minden pasi szemét, ha lenne normális is, de ez nem érdekes. Sajnos megváltozott a világ, és mamár normális lányt nehéz találni :( csak így eléggé fáj az élet, kijártam az iskolát, dolgozom stb, és másnak, aki még a 8. Osztályt sem fejezte be, stb persze nekik megadatik, ilyenkor jön a kérdés , mi értelme van , lesz az életemnek :/
2014. szept. 19. 09:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak tippelni tudok, hogy miért vernek át. Talán túlságosan kedves, elnéző vagy, aki minden hülyeség felett szemet huny.

Aztán úgy gondolják, megtehetik, megbocsájtasz.

Esetleg papucs, mamusz vagy egy kapcsolatban, ahol a másik szava dönt, ha egyáltalán van szavad. Legyen!

Végül a nők, lányok (IS) menekülnek az olyanoktól, akik csak panaszkodnak, síránkoznak, hogy sz@r az élet.

Néha az, de meg kell látni a szépet is, mert van az is.

Terézanyuk sem vagyunk, hogy vállunkon hordozzuk egy FÉRFI

világfájdalmát, elég nekünk a sajátunk is...:)

Fel a fejjel, majd jön az igazi, ne légy türelmetlen!

Kárt teszel magadban?? Hülyeség! Az élet szép, és annyi csoda vár még Rád! :)

2014. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem teljesen, de egy-egy dolog igaz rám. Sajnos én nem látok semmi szépet sem az életben, sokak azt hiszik, akinek pénze van boldog is , de miért is? Pénzen nem lehet boldogságot venni. Sajnos már letettem ezen részéről, a napnak élek, és nem a múlt, vagy a jövőnek, talán negatív a hozzá álásom, de ilyenné tett az élet :/
2014. szept. 19. 09:57
 5/10 anonim ***** válasza:

"Az élet szép, és annyi csoda vár még Rád! :)"


Egy tipikus fiatal nőnek, akinek semmiért nem kell megdolgoznia persze, hogy szép.

2014. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kb
2014. szept. 19. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:

De jó is lenne fiatalnak lenni!!!

Sajnos, közelebb vagyok a 60-hoz, mint az 50 évhez.

2014. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne sürgesd el, amikor nem akarod, pont akkor fog valaki jönni:)
2014. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm , remélem, bár nemhiszem :/
2014. szept. 20. 18:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Szívesen barátkoznék veled - az érzéseidet meg tudom érteni, hisz én is gyakran érzem magam teljesen elveszettnek s magányosnak. Sok olyan személy hagyott már cserben, kiknek nagyon sokat adtam, de azt hiszem, mára már megtanultam fölkelni a padlóról. Ha szeretnél valakivel beszélgetni, írj levelet nyugodtan; Azt mondják, jól tudok hallgatni : )


22 f

2014. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!