Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év körüli lányok (aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli lányok (aki hasonló cipőben jár mint én) titeket nem zavar, hogy a facebook tele van azzal, hogy a korosztályunk most házasodik, terhes, mindenki el van jegyezve, nekünk meg még pasink sincs?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

30 évesen én nőnek tartom magam, nem lánynak.

Egyébként nem érdekel, kinek hogy alakul az élete, nekem így alakult, nem ugyanazok voltak a körülményeim, mint másoknak. Egyébként van olyan volt osztálytársnőm, aki már váláson is túl van. Ez nem versenyfutás.

2015. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Engem 21 éves srácként is irritálnak ezek. Nem azért mert lemaradást érzek, hanem azért, mert nem értem, hogy ezeket miért kell postolni. Mit kell ezzel hencegni? Lassan azt érzem, hogy csak a facebook posztolás miatt jegyzik el egymást.
2015. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult a fejemben, hogy egyesek csak azért csinálják, hogy posztolhassák..ismerek olyat, aki megismételtette a pasijával a lánykérést, mert az elsőn nem volt senki aki lefényképezze őket, így nem maradt nyoma a dolognak, úgyhogy újra meg kellett kérnie, akkor már díszlettel együtt, amit fel lehetett tenni a facebookra..
2015. okt. 21. 10:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére én 20-25között átestem ezen a korszakon,iwiw idejében.Marhára zavart,azért is töröltem magam.Facebookon felnőtt ismerőseim vannak,akik rég túljutottak ezen,sokkal jobb.
2015. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Engem addig zavart, amig ki nem koltoztem kulfoldre, ahol a nok meg 35 eves korukban is elik vilagukat es nincs bennuk ez a nagy kapuzaras elotti panik mar a huszas eveiktol, h ferjhez kell menni, meg gyereket kell szulni. 28 evesen hagytam ott a volegenyem, m nem ereztem jol magam a kapcsolatban, es tudtam, h nem lesz jo, ha hozzamegyek ahhoz a srachoz. Megtehettem volna, h csak a posztok, meg a kepek kedveert megis hozzamegyek, h elmondhassam, h mar en is ferjnel vagyok, de szanalmas egy eletem lett volna, az tuti.

Az osszes ismeretsegi koromben levo huszas eveiben hazasodott lany/no, mar vagy valik, vagy vergodik a hazassagaban. Egyiknek sem lennek a helyeben.

Az egyik csaj ismerosom nyaron ment ferjhez 3 honapos kapcsolat utan...no comment

2015. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok,most fogok válni,ahogy az ismerőseim jó nagy része is akik korán alapítottak családot,úgyhogy szerintem ne aggódj,nem vagy lekésve semmiről.Érettebb emberként nagyobb valószínűséggel fogsz normális párt választani,nekem ez a véleményem.
2015. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Olyan benak azok akik masik oromein agyalnak, eld az eleted es ne irigykedj, legy vidam
2015. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar a másik boldogsága, csak a sajátom hiánya. Rossz belegondolni is, hogy kezdhetem elölről az ismerkedést, sehol se tartok. Próbálom a fejemből száműzni a csalódásokat, optimistán nézni a jövőbe, de nem megy simán.
2016. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!