Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Jogos a félelmem az aggódásom?

Sajnos két szeret személy is elveszítettem tavaly és tavalyelőtt.Nagyon megviselt,hogy elmentek hiányoznak nagyon még mindig.Az idejei év se jobb,mivel egy hozzám még közelebb álló személyt fognak megműteni lényegtelen milyen betegséggel.Tisztába vagyok vele,hogy szerencsére nem súlyos a betegség és műtét után rendben lesz.De rögtön arra gondoltam,hogy úristen mi lesz,ha megint elveszítek még egy embert persze tudom,hogy ez nem következik be de még mindig nem tettem túl magam a szeretteim hiányán magam teljesen.

2016. jan. 26. 16:02  Privát üzenet  

A válasz
Tudom mit érzel, de nem kell félned. Tavasszal műtötték anyum (szerencsére már jobban van), egy héttel korábban meg jött a hír, hogy egyik rokonom 13 évesen meghalt. Képzelheted milyen feszültség volt bennem miközben tudtam, hogy anyám a műtőben van. De ne aggódj, nem lesz baj. :)

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. jan. 26. 16:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm,most ez jól esett én is két szeretet személyt veszítettem el és padlóra kerültem.):

# 2/2Időpont 2016. jan. 26. 16:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek én vagyok a hárpia vagy jogos a félelmem?
Ez tényleg furcsa vagy eltúlzom a dolgokat és alaptalan a félelmem szerintetek?
Miért ilyen Anyum? Miért nem "értékeli" az aggódásom?
Van egy félelmem: a férfi, aki megtetszett, a hugomat akarja majd. Hogy lépjek túl ezen?
Most leírom az igazat! Azt is amit eddig kihagytam? Normális hogy ennyi félelmem van?
Hogyan győzzem le a félelmem, és az aggódásom?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!