Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos a félelmem az aggódásom?

Jogos a félelmem az aggódásom?

Figyelt kérdés
Sajnos két szeret személy is elveszítettem tavaly és tavalyelőtt.Nagyon megviselt,hogy elmentek hiányoznak nagyon még mindig.Az idejei év se jobb,mivel egy hozzám még közelebb álló személyt fognak megműteni lényegtelen milyen betegséggel.Tisztába vagyok vele,hogy szerencsére nem súlyos a betegség és műtét után rendben lesz.De rögtön arra gondoltam,hogy úristen mi lesz,ha megint elveszítek még egy embert persze tudom,hogy ez nem következik be de még mindig nem tettem túl magam a szeretteim hiányán magam teljesen.
2016. jan. 26. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, de nem kell félned. Tavasszal műtötték anyum (szerencsére már jobban van), egy héttel korábban meg jött a hír, hogy egyik rokonom 13 évesen meghalt. Képzelheted milyen feszültség volt bennem miközben tudtam, hogy anyám a műtőben van. De ne aggódj, nem lesz baj. :)
2016. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most ez jól esett én is két szeretet személyt veszítettem el és padlóra kerültem.):
2016. jan. 26. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!