Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy jó pár...

Miért van az, hogy jó pár hónapja próbálkozom a neten lányoknál és mostanáig egynek sem kellettem igazán, erre most meg már több lány simán le is feküdne velem, volt aki le is utazna hozzám, miért most és miért, mi történt a lányokkal?

Figyelt kérdés
Még továbbra is ronda vagyok és alacsony. Szóval nem értem miért tetszem nekik vagy egyáltalán akárkinek is. Sosem volt még barátnőm, nem ismertem kezdeményezni élőben még, mert a rút külsőn miatt mindig is tisztában voltam az esélyeimmel, vagyis inkább az esélytelenségemmel.

2012. ápr. 18. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldj egy képet privátban... :D Fogalmam sincs, hogy miért pont most...
2012. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű azért, mert kamu képet töltöttél fel a társkeresőn!
2012. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy eddig ők nem vettek észre. A netre nem mindenki azonos időpontban és azonos helyre megy fel, lehet eddig azok, akiknek tetszel nem voltak fent, és most igen.

Egyébként nem tökmindegy az oka, ha nincs barátnőd, és van kedved hozzá, hát vágj bele, ha nem, és úgyse akarsz szexelni, akkor meg nem értem ezt a drámát.

2012. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 22:14


Dehogy, nem csináltam még sosem ilyet! Én felvállalom magam, akármilyen csúnya is vagyok!

2012. ápr. 18. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
NEM vagy csúnya. Ezt most fejezd be ;)
2012. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi vagyok rád, ha már a kép küldésnél tartasz :)
2012. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a jó pasik elkeltek,és maradtál te. :)
2012. ápr. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És a "több lány" tulajdonképpen mit is takar?
2012. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!