Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hívott? És egy smst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hívott? És egy smst se volt képes írni? Keressem én? Vagy ne fussak utána mert fölösleges és csak erre a nyárra kellettem neki?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.A " barátom " 15 éves.Ezen a héten nyaralni volt.Egész héten fel se hívott.Nem írt egy smst se,hogy jól van, vagy én hogy vagyok...Tudom hogy nincs pénz a telóján,de tuti ha elkérte volna apujától akkor odaadta volna neki a telóját.Egyik közös barátunk beszélt a barátom anyukájával.Azt mondta hogy ma este jönnek haza.Még nem hívott a barátom hogy hazaért-e vagy ilyesmi,bár nem tudom miért reménykedem amikor 1 hete nem keres...

Nagyon szeretem.Szerelmes vagyok belé.Nagyon hiányzik.Egész héten sírok miatta...csak Ő jár a fejemben.:(

Írjak neki egy smst hogy hogy van,és hogy mikor talizunk?Vagy hagyjam és várjam meg hogy ő eljön-e hozzám holnap?:(

Távkapcsolat lenne ha folytatnánk.Amitől eléggé fél,hogy nem fog működni...210 km :(

Szeret?Vagy csak nyárra voltam jó neki?

Mit csináljak?:\'(

Válaszokat előre is köszi.:(


2009. aug. 2. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Először is: 14 éves vagy, nem vagy szerelmes.Másodszor meg,hm... nem nics másodszor.És ez vonatkozik rá is!(Főleg nyáron)
2009. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert te aztán nagyon tudod,hogy mennyire vagyok érett a koromhoz képest...
2009. aug. 2. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:

hát ha ilyen miatt sírsz, akkor valamennyire lehet tudni, hogy mennyire vagy érett. egyébként szerintem simán ráirhatsz/felhívhatod, hogy milyen volt a nyaralása, a válaszából lehet következtetni, hogy akar-e valamit.

<szerintem nem lesz belőle semmi a 210km miatt.>

2009. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,sőt.Fogadást ajálok! Fél év (maximum!) és sehol sem lesztek!Ez tuti.Minden 14 éves tinilány azt hiszi, hogy érett a korához képest :D
2009. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20:22-nél az igazság, bármennyire is fáj.
2009. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN !! Ez fáj !!

Nah mielőtt leírom a véleményem közlöm hogy nem azért írom hogy támadjatok vagy hogy oltogatás legyen a vége.

Ez csak az én véleményem lesz és pont !!!!!


Nah szóval én 13évesen ismertem meg a barátom és azóta 1év 7hónapja együtt vagyunk.Hoppá mert a fitalok csak 2hónapig lehetnek együtt ? -.-


Lehet hogy ti már 20fölött vagytok (vagy nem tudom) de miért hiszitek hogy egy 14évesnek nem lehetnek érzelmei ? Úristen ez borzalmas -.-

És ezért sírt ? Nah vajon miért ? Mert szereti azt a fiút és fáj neki hogy arra se képes hogy legalább 1db smst küldött volna ! Na meg fél h szakitanak ....



Kérdező : Szerintem várd meg mire hazaér, aztán ha akkor sem jelentkezik kérdezd meg hogy azért mégis mi van ? Ha lerázósan beszél meg úgy hogy kb ŐT nem nagyon érdekli a dolog akkor sajna ennyi :(

2009. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó válaszadó.Igen,azért sírtam,mert nagyon szeretem és félek hogy szakítás lesz.

Megvárom ma hátha eszébe jutok hogy átjön...vagy valami.Köszi még 1×.vannak még ezen az oldalon megértő emberek is...:)

2009. aug. 3. 13:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyi szerintem nem vagy szerelmes, csak kötődsz hozzá. Most ne sértődj meg, nem bántani akarlak, tudom mit érzel. Azért próbáld meg felhívni őt(ne irj neki smst mert megteheti h nem ír vissza..) aztán ha nem veszi fel akkor bukta :S ha meg felveszi kérdezd meg hogyvan, milyen volt a nyaralás.. válaszaiból kitudod szűrni hogy most mégis mivan. majd írj!
2009. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező én vagyok a 20:40-es ! :)

Hát szívesen ...én megértelek ! :)

Majd mond el hogy mi történt !


Amúgy az a baj hogy ennek az oldalnak a lényege a : segitség adás kezd feledésbe múlni !

Mindenki csak a kort és a helyesírást nézi !

Ez elég gáz , ugyanis ahogy a kérdezőnek is írtam egy tizenévesnek is lehetnek gondjai akár : szerelemben,stílus-divatban, egyészségügyben ...vagy bármiben !


De itt mindenki lenézi a fiatalokat -.-

Nem rég volt az a kérdés amikor a kiscsajt megharapta a németjuhásza és elakarta altatni(remélem rémlik valami)

és akkor is , egy igazán jó és helyes választ egy 13éves lány írt rá, de persze Ő-t leugadta mindenki h " te még kicsi vagy , menjél Barbiezni"

Hát hol van itt már az oldalnak a lényege ? A segitség adás ? SEHOL mert mindenki csak beszól a másiknak.


És az a mondat hogy " Fáj az igazság" ez hülyeség.

Mert meglehet írni egy véleményt normálisan is nem csak bántóan ! De a többség sajnos úgy teszi !

Lehet lassan ide nem is éri meg írni , mert normális választ 99,9% hogy nem kapsz ! :(

2009. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát...semmi nem történt..:'( Tegnap(kedden) haverommal elsétáltak elötnk.És megkérte haveromat hogy takarja...csak nem jött össze.Nem szóltam neki,meg ne is köszöntem.Úgy tettem mintha nem is láttam volna.Aztán jött visszafele egyedül biciklivel.És úgy bámult befele hogy majdnem elesett.Ezt csak apu mondta,mert én bent sírtam :(

Nagyon szarul vagyok.Nem tudom milesz.De szerintem ebből már nem sok minden...:'(

öszi mégegyszer...(L)

2009. aug. 5. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!