Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek olyan gáz ha...

Szerintetek olyan gáz ha lassan eszem, étkezem?

Figyelt kérdés
A szüleim mindig megszólnak hogy milyen lassan eszem, meg hogy siethetnék, ők meg egy pár perc alatt megesznek egy kaját.
2016. jan. 27. 17:59
1 2
 11/16 Clay Morrow ***** válasza:
Én is mindig lassan eszem, néha engem is megszólnak a szüleim, de nem nagyon érdekel. Eddig ahol ettem, legtöbbször én voltam a leglassúbb.
2016. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nálam egy fél órába is beletelik míg megeszek egy kaját.
2016. jan. 27. 21:25
 13/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk 20-30 perc nem extrém sok idő egy étkezéshez. Ha nekem pár percem lenne csak bekapni az ételt, olyan hasfájásom lenne, hogy csak na. Dehát nem vagyunk egyformák.. szerintem inkább a szüleidnek kellene több toleranciát gyakorolni, nem téged hajtani minden evésnél úgy, mint egy versenylovat.
2016. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 zgyzgy ***** válasza:
100%
Gyorsan belapátolni az ételt egészségtelen és bunkó dolog is. Mintha állatok lennénk.
2016. jan. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
erről eszembejutott az a jóöreg mondás hogy "lassan járj, tovább érsz. Amúgy meg amilyen rohanó világba élünk, lehet, úgy fogják fel hogy az idő pénz.. Mondjuk én is mikor dolgoztam midennap reggeltöl estig én is tapasztaltam hogy alig van itthon pár órám ezért az evés idegesitő volt egy idő után hogy mennyi idő telik vele
2016. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, mindenkinek megvan a saját tempója, ez nem lóverseny. Én gyakorlatilag állandóan eszek, mert egy tál kajával elvagyok akár 2 óráig, nem egy huzamba eszek párszor sokat, hanem folyamatosan lassan keveset. Közben gépezés, tv, olvasás, tanulás stb :D Szóval ha valaki akkor én nagyon elnyújtom a kajálást
2019. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!