Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Őszintén! Írtál már ki kamukér...

Őszintén! Írtál már ki kamukérdést?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 12:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De kamu választ is szoktam írni (mint pl. most).
2016. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen. Volt, hogy csak trollkodásból, meg volt, hogy csak azért, mert azt akartam hallani, hogy igazam van valamivel kapcsolatban.
2016. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A kamu nem az, hogy megváltoztatsz részleteket, ez normális, hogy ne ismerjenek fel. Kamu az, ha azt írom a férjem elhagyott 8 hónapos terhesen, közben se férjem, se gyerekem.
2016. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12.

"hogy csak azért, mert azt akartam hallani, hogy igazam van valamivel kapcsolatban." - De ez mitől kamu?

2016. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyébként én már gondoltam rá, hogy írok ki, csak azért, hogy lássam, hogy képes vagyok-e rá. Mert sokan, mikor írnak ki kamut, az elején nem tudod, hogy az. Aztán válaszolgat, és még hihető, és akkor jön ez a "duper's delight", hogy annyira megörül annak, hogy sikeres a kamuja, hogy túlzásba viszi.
2016. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert vitatkoztam valamiről egy ismerősömmel és ő ezt állitotta, én meg azt, de még igazából nem keveredett egyikünk se olyan szituációba. Szóval kitaláltam egy történetet arról a dologról és kiirtam ide, úgy, mintha tényleg megtörtént volna velem, hogy másoknak mi a véleménye a helyzetről xd És azt válaszolták a legtöbben, amire én gondoltam, hogy válaszolnák, szóval végül is nekem lett igazam :)
2016. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!