Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt olyan időszakotok,...

Volt olyan időszakotok, amikor rettenetesen hiányoztak az eltelt pillanatok? Úgymond már-már gyászoltad azokat.

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pont ezt élem át...
2012. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mivel a jelenben élek, mint minden normális ember.
2012. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a jelent, de néha eszembe jut a párommal kapcsolatban az első randi varázsa :) azt úgy visszahoznám. Amikor még arra se emlékeztem hirtelen, hogy hogy néz ki és gondolkodtam, vajon helyes-e. Tudom hülyeségnek tűnik, de nagyon izgalmas volt. Persze most is ugyanolyan jó, de már említettem neki, hogy de jó lenne újra megismerkedni vele és újra összejönni :D beteges
2012. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, mostanában sok ilyen időszakom van...
2012. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
igen, mert a már nem lesznek az életemben soha olyan jó pillanatok, mint azok voltak
2012. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Néha eszembe jut, milyen jó volt a barátommal a kapcsolatunk elején (nem mintha most nem lenne jó, csak akkor teljesen el voltam varázsolva), az néha hiányzik, de egyébként a jelenben is jól érzem magam. Régebben nagyon nosztalgiázós voltam, most már sokkal inkább a jelenben élek.
2012. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, és már nem hittem hogy lesz valaha hasonló. De lett. Nemrég az esküvőnkön volt egy pillanat, amikor minden visszajött. Az az első varázs ott volt. Akkor amikor a vőfély szavára kiléptem az ajtón, átsiklottam a rengeteg rokon, barát arcán és megtaláltam Őt. Majdnem sírt, csupa könny lett a szeme, ami azért nagy dolog, mert 4 év alatt sosem láttam sírni és annak se nagyon ad hangot, hogy esetleg mennyire tetszek neki.

Igazából én nagyon sok mindent elrontottam azzal, hogy nem bíztam abban eléggé, hogy szeret. A bizalmatlanság elrontja a kapcsolatokat.

Tulajdonképpen most pl. azt a pillanatot gyászolom az esküvőnkön, amikor könnybelábadt a szeme. Mert utána megint jöttek a kisebbrendűségi érzéseim, mert többet törődött a rokonokkal, mint velem, plusz csukott szájjal csókolt meg a tortatüzijáték alatt, amit azonnal lefordítottam, hogy na tessék, nem is szeret, pedig nyilván csak az a sok ember zavarta.

2012. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igen,sajnos a mai napig ha olyan hangulatom van,előjön! Küzdök vele,de nehéz..
2012. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos egyre többször előjön milyen jó volt régen.
2012. jún. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


"Nem, mivel a jelenben élek, mint minden normális ember."


Sajnos nincs igazad,mert az emberek nagy része vagy a múltban,a már nem létezőben turkál,vagy a még nem létező jövőtől fél!


A jelenben élni nem a legkönnyebb,de a legértékesebb!

2012. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!