Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hányszor mehetek el a Mc...

Hányszor mehetek el a Mc Donaldsba egy héten ha akarok valamennyit fogyni?

Figyelt kérdés

kicsit meguntam már hogy a suliba mi meg a csajok alkotjuk a "duci ruci" klubbot legalábbis annak lettünk kinevezve mert kicsi dagadtak vagyunk (de szépek is :D ) szóval szoktam naponta 5 percet biciklizni meg ilyenek de mindig a mekibe megyünk kibeszélni az épp aktuális dolgokat meg ki kivel feküdt le épp most ilyenek viszont nem tudom hányszor mehetnék el :S


3x egy héten az sok lenne? Általában ilyenkor szoktam enni 1 big macet két csibe burit meg egy mc chickent is néha betolok még ja meg sültkrumplit általában 1 nagy 1 kicsi néha eszünk közösen egy almás pitét is ha nagyon éhesek vagyunk

szóval így ez mellett a napi 5 perces biciklizéssel ladhatnék pár kilót?


2016. febr. 6. 12:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nem p**ncipankrátor hanem ProstiPankrátor és ez a becenevem még egy régi vicces storybol amikor szajhának néztek én meg rendesen kiosztottam az illetőt meg lekevertem neki 2 sallert is
2016. febr. 6. 12:56
 12/19 anonim ***** válasza:

# 11

Majdnem vicces srác vagy, majdnem:)

2016. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
úristen:Dgáz vagy te lány!mondjuk édes csillagom úgy hogy nem 5percet biciklizel naponta hanem 45percet és mellette sportolsz is valamit.meg mondjuk nem nyomsz be minden rohadt nap 1 BigMc-t,meg pitét,sült krumplit és öblited le jó kis cukros colával.fuck logic!amúgy meg azért vagy ilyen éhes mert sokat esztek ezért tágul a gyomrod és több ételre van szükséged amúgy inkább egyél sokszor keveset és 6 előtt vacsorázz és utána ne nassolj össze mindent.
2016. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

honnan tudtad hogy colát iszom azt nem is írtam? :O


45 perc? :S uhh az jó fárasztó 20 perc nem elég szerintem még azt is alig bírnám :-/ :(

2016. febr. 6. 13:03
 15/19 anonim ***** válasza:
45perc?az semmi en 3orakat szoktam edzeni lany letemre!ugyhogy huzzal edzeni te anya koca!ja es maskor ne ennyire feltunoen irj ki egy kamu kerdest na csok
2016. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyszer sem.A gyors kajákat zárd ki az életedből!
2016. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Sunshinedoll ***** válasza:
Lol, ti nem ettetek még jó kaját, hogy a mekit meg a KFC-t ennyire szeretitek?
2016. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ember, szétt röhögtem magam miután leesett h ez kamu. Mielőtt ez megtörtént, kezdtem berágni, h hogy lehet valaki ennyire egy idióta.


De tudjátok, az a baj h valoban vannak ilyen emberek :)

Múlt hétvégén elszörnyülködtem, mert a mekiben találkoztam néhány kollégámmal és láttunk egy-két zsirdisznot, azokat az igazi zsiros pattanásos börü, kocákat, akik haspoloban teszik a szépet.

Na paarsze a szorakozo helyeken is ki tudnak magukért tenni ezek a szépségek

2016. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
minden nap menj csak ne egyél semmit :O)
2017. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!