Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek ha ráborítom a főnökömre az asztalt?

Figyelt kérdés

Nagyjából annyiról van szó, hogy a közeljövőben, valószínűleg munkahelyet váltok. A jelenlegi főnökömet rohadtul meggyűlöltem az elmúlt 8 év alatt, és az utolsó napomon rá akarom borítani az asztalt (többek jelenlétében), hogy emlékezetes maradjon számára a távozásom.

A problémám az, hogy a köv. munkahelyem külföldön lenne, és ha emiatt feljelent (mert biztosan nem hagyná annyiban) akkor járkálhatok haza tárgyalásra meg stb...


Jól gondolom, hogy ezzel megvalósul a garázdaság bcs.

Ha igen, mi lehet a max. büntetés. (Priuszom nincs.)

A cégnek elég jó ügyvédje van...


Alapvetően nem vagyok agresszív természetű, de már sok amit csinál, meg hisz magáról.


Köszi a válaszokat.



2013. dec. 14. 21:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
mész sittre.
2013. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát szerintem elég nagy "büntetés" lesz neki ha tudja hogy kint valószínű többet fogsz keresni mint ő most, vagy annyit amit ő sosem tudott volna megadni. Szóval szerintem inkább légy "kedves", mert sokkal jobban bosszantja majd őt, hosszútávon meg főleg :D
2013. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem a főnököd baromira nem felelős azért, hogy olyan lusta vagy, hogy 8 év alatt képtelen voltál váltani. Kényszerített valaki arra, hogy ott dolgozz? Nem hiszem. Saját AKARATODBÓL és hülyeségedből maradtál.


Nekem amikor nem tetszett egy kolléga (és nem is főnök!) viselkedése, 3 hónap múlva már máshol melóztam. Ennyi.

2013. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1-es Tisztában vagyok vele, hogy ezért letöltendő büntetést egyetlen bíróság sem ad.
2013. dec. 14. 21:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne borítsd, rá az asztalt mert összetörheted a számítógépét, lámpáját stb. akkor ki kell fizetned. Vagy ha megsérül akkor is feljelenthet.

De ha nagyon utálod keserítsd meg az utolsó napjait amíg ott vagy. Csinálj olyan dolgokat ami bosszantja. Vagy csak jól mond meg neki amikor mindenki hallja, hogy mekkora s_ggfej. Az elég szégyen lesz.

2013. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A 3-asnak üzenem, hogy eddig azért maradtam, mert emellett a munka mellett elég sok szabadidőm volt így plusz még egy mellékállással többet kerestem, mint ha elmentem volna akár egy jobban fizető helyre dolgozni, szóval nem lustaságból maradtam eddig.
2013. dec. 14. 21:29
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen sok ilyen ember van és továbblépünk ennyi.De ha te ilyen "komoly" módon vágsz vissza ennyi év után,ahelyett,hogy tényleg elmentél volna,hát te sem lehetsz sokkal különb.


És valóban én is ilyen munkahelyről hamar elmentem nem pedig asztalra borításon és ezért a priuszomon gondolkoztam...

2013. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha mondod neki, h nyalja meg a zacskót, abból semmi nem lesz, és legalább látja h tökös vagy, és nem alárendelt, vele szemben...ha kérdőre vonna, mond neki, azt hitted meleg, mert sokszor közeledett feléd, és te így értelmezted...

én egyszer csináltam, a csávó, olyan piros lett, mint a paprika, de amúgy nem ajánlom, mert lehet konzervatív, és zokon veszi!

2013. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
5! Nem használ számítógépet. Persze az alap, hogy lehordom mindennek majd.
2013. dec. 14. 21:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Én akkor is sokallom,hogy valakinek 8 év kellett ahhoz,hogy ezek kiderüljenek.

Szerintem emögött valami más is van...

2013. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!