Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Introvertáltként élhetek...

Introvertáltként élhetek normális kapcsolatban?

Figyelt kérdés
lehet introvertált vagyok, mindig kerültem a tömeget meg feltünést, elvagyok magamnak nem nagyon kommunikálok, vagy ha igen csak alapdolgokat. nem tudom olyan gazdagon kifejteni a véleményem semmiről se. ilyen maradok, vagy kilehet ebből jönni ? néha elgondolkozom milyen lenne egy társsal, de igy még belegondolni is frusztráló hogy mennyit kellene beszélni, kommunikálni azért hogy fent maradjon bármi is. Igy is társaságokba érzem hogy zavar másokat hogy nem tudok olyan közvetlen lenni, ez igy nekem meg elég nehezen megy hogy ez az elvárás. Néha persze azon is gondolkozom hogy jó lenne egy társ mert lehet tudna segiteni kihozni ebből, bár elég ritka az olyan ember. Na meg ha beszélek egy lánnyal mérlegelem már azt is hogy érdemes e bármibe belemenni, mert nem akarom hogy hülyének nézzen hogy csak szórakoznék vele.. vagy hogy lehet az ilyet egy kapcsolatba normálisan kezelni ? mondjuk az se előny ha ilyen negativummal inditok, ami tény.
2016. febr. 11. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy emberrel mindig könnyebb beszélgetni, mint többel, főleg akkor, ha egy hullámhosszon vagytok.

Ne tarts ettől, egy introvertáltnak is lehet teljes és harmonikus kapcsolata egy számára megfelelő személlyel.

2016. febr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne élhetnének!

Az introvertált az nem egy betegség vagy valami defekt!

Kb. az emberek fele az.

De egyébként sem olyan éles a határ. Otthon a saját párjával nyilván mindenki felszabadultabb, mint egy nagy ideges társaságban.

2016. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jav.: idegen nem ideges :D
2016. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. köszi a válaszokat!
2016. febr. 11. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!