Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne, ezt a haverom...

Hogy lehetne, ezt a haverom lekoptatni?

Figyelt kérdés

Sajnos összejött a tesómmal, így nem egyszerű a dolog.

Előtte 1honapba 1-2szer, elviseltem a hülyeségeit, de most már kezd kicsit sok lenni.

27évesen nem dolgozik, csak mlm-en keresztül, csipri csupri pénzeket keres, szülők tartják el. Feljön és löki a hülyeségeit, mint pl. "minek tanulni?" meg "menjünk el kocsikázni." erre visszakérdeztem hogy "minek?" válasz az volt rá, hogy "csak úgy" faterommal amúgy se vagyok valami jóban, így nem kértem el tőle a kocsit, meg "csak úgy"-ra felesleges benzint pazarolni. Mlm-es termékeit meg tukmálgatja, és elvárná, hogy az előadásokra menjünk el tölteléknek, ezeket az előadásokat meg "buliknak" nevezi. Meg betegségem miatt kapok utazási kedvezményt, és elvárná, hogy menjek el az adott településre, szabadidőmbe, hogy az ismerőse olcsóbban jöhessen, az mlm-es hülyeségeire.


2016. febr. 17. 18:13
 1/3 anonim válasza:
Te milyen fiziumú vgy? Mert összeverném de nagyon. A mási elbírsz költözni?
2016. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég rossz fizikumba vagyok, és szerintem erőszakkal, nem lehet megoldani semmit. Anyagilag meg nem állok úgy, hogy eltudjak költözni.
2016. febr. 17. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, ne beszéljen veled. Mi ezen olyan nehéz?

Milliószor megcsináltam már emberekkel.., használtam kommunikáció hatalmát. Szinte mind megértette mit akarok, szevasz.

Ha ilyen csak úgyos válaszokat ad, mond neki, ok nélkül semmit se csináljon életébe, mert nem logikus, így szánalmas.

Ha ilyeneket elvár és ezt közli is, mond neki, te nem ő vagy. Ha te ő lennél azt csinálnád amit akar, de valóságban mindenki önmaga, nem más.

Még h elvárja... ezt a paraszt fogyatékos buta shzart...

2016. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!