Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért röhögött az állatboltban...

Miért röhögött az állatboltban az eladó?

Figyelt kérdés
A kutyusomnak szülinapjára vettem egy új ágyat, és miután fizettem, kérdezte a srác, hogy adjon-e szatyrot hozzá? Hú, mondom mindenképp, mert a kutyámnak lesz szülinapjára, és nem akarom, hogy meglássa. Látszott rajta, hogy alig bírja visszafojtani a röhögést. De most mi volt ebben olyan vicces?
2016. febr. 21. 09:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13%
Én is nevettem volna, mert azt hittem, hogy ezt viccnek szánod. De ha nem vicc volt, öööö az elég gáz...
2016. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

#12 Ez talán azért van, mert még sohasem láttad, hogy egy kutya mennyire tud egy meglepetésnek örülni. Amikor a kutyámnak ágyat varrok, akkor órákon keresztül képes körülöttem sertepertélni és amikor készen van és odaadom neki, akkor szintén órákig fekszik rajta legfeljebb a szükségletei elvégzése idejére száll le róla.

Az új plüssjátékait is órákig hurcolja mindenhova magával és a vendégeknek még napokon keresztül "mutogatja". Hidd el, hogy egy kutya néha nagyon "emberi" tud lenni.

2016. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Gigike86 válasza:
26%

Én ugyanilyen vagyok !!! Imádom a kutyámat és én is be szoktam csomagolni neki az ajikat. Imádja kibontani és közbe úgy csóválja a farkát majd össze esik, mert tudja hogy kap valamit :) Akár plüssökről akár jutalomfalatokról legyen is szó.


Az eladó egyszerűen csak bunkó volt. Sok ember nem érti ezt meg, hogy mennyire szereted az állatkádat és örömöt akarsz neki okozni, mert felháborítónak tartják, hogy "ember" számba veszed a kis négylábút, mert az csak egy "kutya". Én pont ezért szeretem jobban az állataimat mint jó sok kretén embert. Ne is törődj velük.

2016. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak még nem volt kutyája, és nem tudja, hogy bizony meglátják, vagy megérzik a mi visekedésünkből, hogy nekik van.


Ha lett volna kutyája tudná. De nem is biztos, hogy úgy röhögött, ahogy gondolod, lehet, hogy csak rosszul jött ki.

2016. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sztem tényleg azt hitte, ez egy poén volt tőled... a kutya nincs tisztában azzal, hogy szülinapja van.
2016. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!