Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Véleményekre van szükségem....

Véleményekre van szükségem. Küzd ezzel még valaki?

Figyelt kérdés
Úgy érzem idegen vagyok még saját magam számára is. Nem tudok hinni benne hogy valaha is magnyíljak mások felé. Az álmaim, élet céljaim is néhol hamis történeteimet hivatottak leplezni. Saját drámámat forgatom a fejemben, eltaszítom a lehetőségét annak hogy megnyíljak, hogy megváltoztassam ezt a helyzetet. A magány, és az hogy másnak ismernek biztonságot jelent a számomra. Valamilyen szinten élvezem is ezt a szerepet. "A meg nem értett különc ki pusztán fantáziája tart fogva" Élesben sohasem ismerném be hogy a dolog ürességét is érzem. Lehet hogy tényleg jó így nekem? Vagy ennek az aprócska korgó érzésnek nagyobb hatalma van felettem mintsem hogy mindvégig elbírnék vele?

2016. febr. 23. 00:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Én nem konkrét problémák elől menekülök. A világ mint kompletten létező dolog az ami elidegenít.
2016. febr. 23. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!