Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utolsó segítség?

Utolsó segítség?

Figyelt kérdés

Nem akarok tovább élni

Elegem van mimdenből. Nem sikerül semmi. Az iskolában szar jegyeim vannak, érettséfi előtt állok és azt sem tudom hova menjek. Csam wc pucoló lesz belőlem.

Nincsenek barátaim és nem számíthatok senkire.

Mindenki utál, nem érdekel senkit mivan velem

Nem tudok kivel beszélgetni, nem hallgatnak meg.

Mindig leszavazzák amit mondok és semmibe vesznek.

Sírva alszom el és könnyes szemmel ébredek.

Nem vagyok igazán fotos senkinek mert ndm hallgat meg senki.

Mindenki csak magára számíthat és a gyengéknek nem való az egyetem, igaz et?

Egy lelki roncs vagyok aki csak szeretetre vágyik és hogy meghallgassák de nem teszik.

Hova menjek tovább tanulni? Miért utálnak? Nekem miért nem sikerül senki?

Mindig egyedül vagyok mindenhol, az iskolában egész nap csendben vagyok mert nem hallgatnak meg.

Nem bírom tovább ezt. Megfojt a magány. Nem akarom ezt tovább.

Kérlek segítsetek



2015. okt. 20. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Depis vagy. Kérd a környezeted segítségét,vagy,ha az nem megy,szakember segítségét! Nem hiszem.hogy senki sem szeret,csak mélyen lehetsz a gondjaiddal és nem látsz most reálisan.
2015. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nahyon fájt ezt olvasni. Mintha csak a nővèremet hallanám. Ő szokott ilyeneket kijelenteni nèha mai napig. Bár ő már egyetemista, de neha ő is mondja,ha rossz jegyet kap nem oda való.

Nyugodj meg. Ha fontolóba vetted az egyetemet akkor biztos nem gyenge suliba jarsz es nem konnyen szerzed a jegyeid. Figyelj en is egyetemre keszulok es nekem is most sok rossz jegyem bejott. De ez ilyen. Nagyon faj tenyleg es elegge maximalista is vagyok. Pedig szuleim nem haragszanak ha rossz jegyet kapok. Csak engem bant a lelkiismeret folyton. De hidd el a jegy nem szamit semmit! Pont persze. De a legtobb pontot majd az erettsegi fog jelenteni. Az meg majd meglesz ugyesen nyugodj meg. Nem leszel wc pucolo. Kerdes h van -e elkepzelesed mi szeretnel lenni. Orvos,mèrnők,gyógyszerèsz,vegyèsz,biológus,tanár...????

Mindhez különböző pontok kellenek. Egyikhez sokkal több/kevesebb.

A barát kèrdèst pedig senki sem tudja megoldani helyetted.

Nekem sem voltak barátaim általánosba, mert utáltam egyszerűen a viselkedèsüket. Nem voltunk egyszinten. Nem tudtam nevetni a vicceiken. Megkomolyodtam mellttük teljesen. Ők ilyen modortalan, csunyan beszelős, földön fetrengős, ivós, bulizós, cigizős osztály volt.

Sikerult felvetelt nyernem egy 'elit'vagymi iskolába ahol vègre nem ez várt. Itt tanulunk meg minden. De azèrt itt is van mindenfèle ember. Tehát nèha rosszabbak a volt o.tarsaimnal amikor eppen lazadnak!:D

Nekem azert nincsenek jelenleg barataim, mert az osztalytarsammal osszejottem es ezert mindig vele vagyok. O a baratom már 2 eve:) Ugyh teljesen eltavolodtam az elotte levu bnoimtol. Es hat feltekenykedos is vagyok. Szoval ez mind az en hibam. Meg hat ez igy jott ossze. De tudom milyen erzes ha bantanak, ha nem ertenek meg. Ha kibeszelnek a hatad mogott. Sot azt is tudom mikor halalba kivannak. En is sokat sirtam mar. Es nekem is volt mar olyan h nem volt kihez mennem. Es alt.-ba kotelezo volt kimenni az udvarra es ott mindig mindenki volt valakivel en meg gyakran a wc-n toltottem a szunetet csak h ne lassak h csak egyedul allok.

Probalj keresni egy olyan temat a tobbiekkel amik oket es teged is erdekel.

Probalj kozel kerulni hozzajuk. Legy kedves es aranyos. Mosolyogj sokat h pozitiv energiat sugalj magadbol. Nyugodj meg kerlek es ilyeneket ne mondj. Mert ez mèg nekem is faj nem meg ha a szuleid olvasnak.

Remelem tudtam segiteni! Puszi neked es mosolyra fel!:)

17/L

2015. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? szerintem túlérzékeny vagy és eltúlzod :(

vagy neeem?

2015. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18 eves vagyok.
2015. okt. 20. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el mi az amit szeretsz tanulni, aztán tedd oda magad érettségin abból a két tárgyból, ami a felvételhez kell. Az egyetemen új környezetbe kerülsz, ami esélyt ad a változásra.
2015. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Te, lány, vécésnek jó lenni, egy vécés néni halálra kereste magát rajtunk, még a régi bandázos időmben, a törzshelyünkön,már pénzt se kért elment az asztalától ő is de mi kómásan még akkor is jattoltunk.
2015. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana felkersni egy pszichológust. És attól még, hogy most ezt így érzed egyáltalán nem kilátástalan a helyzet. Én is éreztem hasonlóan, érettségi után azt se tudtam mit akarok, mihez értenék, magányos voltam stb. Aztán pár év múlva derült csak ki, hogy mi is a nekem való szak, és akkor kezdtem el csinálni, és jól halado vele, tetszik, jól is érzem magam már. Szóval fel a fejjel :) Neked is lesz sokkal jobb még
2015. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!