Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki annyira el van...

Ha valaki annyira el van kenődve, hogy már az öngyilkosságon gondolkozik, akkor miért jönnek itt az érzelmi zsarolással?

Figyelt kérdés

Többször lehetett már itt olvasni olyan felvetéseket, hogy egy egyedüllétnél talán még a nemlét is jobb lehet és volt, aki azt gondolta, hogy akár meg is lehetne gyorsítani ezt a dolgot.

Erre válaszul azt írták, hogy mennyire fájna másoknak a környezetében és hogy ehhez nincs joga.

De most őszintén:

1. Kínáltak ezzel valódi megoldási lehetőséget a problémáira?

2. El tudják képzelni, hogy mit érezhet egy ilyen ember?



2015. jan. 15. 21:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
jogos
2015. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
8%
Az öngyilkosság felvetése is az érzelmi zsarolás része. Aki tényleg öngyilkos akar lenni, az meg is teszi.
2015. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 CptTomato válasza:
27%

Aki öngyilkos akar lenni az egy önző s...rházi.

Tegye meg hajrá, nem hiszem hogy sok értelme lenne az életének ha ilyen hülye.

A középkorban azért lettek az emberek öngyilkosak mert valamiben ami a kötelességük volt, vagy annak vélték abban elbuktak és szégyenükben lettek azok.

De akinek lelki problémája van tegye túl magát rajta, vagy ha nem tud kérjen SZAKÉRTŐ segítséget, és ne fenyegetőzzön se magának se másnak ilyen fa ssággal.

2015. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%
Én is gondolkodtam öngyilkosságon, abból merítve adtam választ, ha ilyen kérdéshez írtam.
2015. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 opened paradise ***** válasza:

Nem,nem tudják.

Ez egyike a top5 lebeszélesi módszernek (mármint az ismertekből).

De aki ki is írja,azok nagyrésze erre is vágyik,hogy valaki figyeljen is oda rájuk,kapjanak végre egy kis törődést.

2015. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ez igaz zero.Annyi viszont igaz lehet, hogy aki még csak gondolkodik rajta, az akár még lehet is az később, ha az elkeseredése már nagyobb lesz a félelménél.
2015. jan. 15. 22:02
 7/26 anonim válasza:
Szerintem is keményen viszonyulnak itt az emberek a témához.
2015. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
28%

Aki mondja, nem fogja megtenni ezt jegyezd meg !!!

Legtöbbször mindenféle előjel nélkül történnek ilyenek, amit csak nagyon nehezen lehetett volna észrevenni.

Szerintem csak a gyáva ember öli meg magát, ezzel hatalmas űrt hagyva maga után.

2015. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%
Annyit érez, hogy egyedül van. Ez nem ok az öngyilkosságra. Sok ember nagyobb kínokat él át, mégsem lesz öngyilkos.
2015. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
El tudom képzelni de az az igazság, hogy nem a felvetése a zsarolás, hanem az ha ezzel akarsz valakit magadhoz láncolni. Ha így érzel kérj segítséget.
2015. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!