Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SOS Akinek nincs hova mennie,...

SOS Akinek nincs hova mennie, az hol szokott tartózkodni? Az hol húzza meg magát? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Akinek nincs hova mennie, az napközben és este hol húzza meg magát? Vannak olyan helyek, ahonnan nem dobják ki?

Sajnos reggel el kell mennem, de nincs hová

buszpályaudvarnál a várakozó terem pl? Vagy vasútállomásnál?hajléktalanszálló?

Kérlek segítsetek



2016. febr. 26. 23:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek !!!!

Itthon megbeszéltük a dolgokat, úgy néz ki, hogy még helyrejöhetnek. Nem kell elmennem. :)

Köszi mindenkinek.

2016. febr. 27. 08:57
 12/16 anonim ***** válasza:
Na jól van :) Örülök neki. :)
2016. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért nem árt ha mától kezdve tudatosan elkezded magadnak félre tenni a pénzt, és gyűjtőd.

Ha ne adj isten legközelebb már tényleg menned kell, akkor legyen pénzed egy hostel szobára.

2016. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igazad van! Ezt fogom tenni!:)
2016. febr. 27. 14:14
 15/16 anonim ***** válasza:

Én erdőbe.

Jól felöltözve egy kisebb pléd vagy paplan fej alá és jól megvagyok.

2016. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Rizikós, csak úgy, a semmibe elmenni otthonról. Nekem szerencsém volt, mert a munkahely kulcsa nálam volt. Egy hétvégét ott töltöttem. Két fotelban aludtam, de kajám alig volt. A barátnőm albérletében szerencsére volt egy üres hely. Ha ez nincs, nem tudom, mit tettem volna.
2016. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!