Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságkötéskor ez hogy...

Házasságkötéskor ez hogy szokott lenni?

Figyelt kérdés
Mivel max. 30 ember lesz,ennek java része családtag,az emberkék életkora 40-től felfelé lesz,van 1-2 aki bulizósabb,de lesznek idősek is,vacsora után legyen valami zenés buli,vagy sem ? Ha igen,milyen zenével egyáltalán ... attól félek mivel senki nem egy fürgelábú táncos,akik szeretnek táncolni,lehet hogy hanyagolni kellene ezt a bulit,és úgy csinálni,hogy vacsora,hazamegy aki akar,és néhányan akik maradnak esetleg,azokkal egy szűk körű kis kerty party,ahol valami zene szól valamiből,iszogatás,eszegetés.De azon is gondolkodtam,hogy mikor a vacsora zajlik egy pici étteremben,és semmi háttérzene,az meg olyan mint valami halotti tor,semmi jellege,semmi hangulat,vagy vacsora közben nem is szokott lenni zene ? Ha nincs ceremóniamester,csak simán bemegyünk,eszünk szépen,aztán elhagyjuk a helyszínt ? Ennek sincs valami boldogságos jellege :) Ti hogy csinálnátok meg ezt az egészet ezzel a 30 fővel,ha az egyik utálja a bulit,a másik meg lehet hogy táncolna :)
2015. máj. 18. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami zenét szoktak biztosítani az étteremben. Nem kell feltétlenül "ereszdelahajamat" bulit csinálni az esküvőből. Nálunk sem volt, mégis jó volt.
2015. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keressetek olyan zenekart, aki kellemes, úgymond háttérzenét játszik nektek. Így kellemes hangulat lesz, illetve a végére kértek tőlük pörgősebb dalokat, így aki akar az táncolhat is :)

Vagy megoldás lehet egy dj felkérése is, ebben az esetben nem disco hangulatra kell gondolni természetesen :) Tőle viszont tényleg BÁRMILYEN zenét kérhettek, hangulathoz igazodva.

Ha viszont úgy döntötök, hogy egyáltalán se zene se semmi, akkor tényleg ajánlott a kerti party jellegű állófogadás is szerintem.

2015. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egyébként rendeznek itt máskor is esküvőt, ők fel vannak szerelve lejátszóval, kellemes zenével. Halk háttérzene jó, ha van, bár ha beindul a vendégek között a beszélgetés, már senki sem figyel a zenére.Én azért nem fogadnék fel zenekart, költséges is. Nálunk un estebéd volt, kibéreltük a termet, és megvolt a befejezés időpontja.A pincérek elvégezték a kínálgatást, a fogások felszolgálását. Az idősebbek lassan hazamentek, a fiatalok meg diszkóban találkoztak, s ott már bulival folytatták. A kerti parti jó ötlet, ott még idegenekkel sem kell együtt szórakozni.
2015. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly 2 olyan esküvőn is voltam, ahol mindössze 25-30 ember volt, és mindkettőn nagyon jól éreztem magam. Az első egy vendéglőben volt, ahol nem volt zenekar, csak egy zenész, aki szintetizátoron játszott és énekelt (megjegyzem nagyon jól, az ipse rengeteg lagziban és bálban zenél), ilyen kevés emberre tök elég volt, jó volt a hangulat, táncoltunk. A másik lagzi pedig egy kerti parti volt, ahová a vőlegény testvére kipakolta a hangcuccát, és ő zenélt, kívánságműsor volt, lehetett számot kérni, volt ott a mulatóstól a technóig minden :) meg volt egy harmonikás srác is, aki néha feldobta a hangulatot egy kis élőzenével. Nem is tudom, melyik lagzi után fájt jobban a lábam a sok táncolástól :)
2015. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze nem kell 100 tagú cigányzenekar, egy fő is elég, ha tényleg profi! ;) Ez azért nem mellékes!

Illetve a dj esetében én is egy kvázi kívánságműsorra gondoltam. Egyeztetni egy halk háttérzenét (olyan ami tényleg csak háttér zene, tehát van egyfajta hangulata de lehet beszélgetni is mellette)majd vacsi után mehet a kívánságműsor is. Ha van ilyen ismerős aki ért a hangtechnikához,zenéléshez akkor az még jobb természetesen, de itt is fontos egyrészt: hogy legyen hozzáértő személy illetve gondoljatok arra is, ha egy közelebbi ismerősről/családtagról van szó, hogy ő vendégként is rést venne az esküvőn, ezért ne azzal kezdjétek, hogy szeretnétek őt a lagzira mint zenész vagy dj, hanem kérdezzétek meg, hogy vállalná-e, hogy nem csak vendégként venne részt, hanem "dolgozna" is azon az estén!? :)

2015. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!