Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt Magyarországon miért...

Itt Magyarországon miért ennyire rosszindulatú a legtöbb ember?

Figyelt kérdés

Mindenkiből csak úgy árad az irigység, a keserűség és a gyűlölet... Ha valaki más sikeresebb, vagy jobban megy a sora, akkor azt egyből le kell fik**zni, ha esetleg kicsit duci, akkor rögtön megalázzák, ha nincs szerencséje a másik nemnél, akkor ő már egy lúzer, aki a kutyának sem kell, és még hosszan lehetne sorolni. Youtube-on is minden videó alatt csak ezt látom, itt a gyakorin is, az utcán is ilyeneket hallok...

Miért van ennyi negatív ember? Ez csak engem zavar?


2016. febr. 28. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Mert keves a penz! Ezzel leirtam mindent ha havi 450k lenne a minimal ne felj mindenki jo kedvu lenne es pozitiv ;) ebnyi a nagy titok
2016. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem igaz. Itt csak szeretet van ^.^
2016. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Igen igen ez érdekes viszont nem lehet ezt általánosítani hogy Magyarországon ilyen emberek élnek.

Máshol is van sok negatív ember hidd el.

Nos zavarónak zavaró mivel tőlem az írígység egész távol áll. Ha én akarok valamit teszek érte. De ezeket kilehet zárni én úgy oldottam meg, hogy szűk a baráti köröm és a családon és barátokon kívűl nem foglalkozok senkivel. Persze ha megismerem pozitív embereket akkor elbeszélgetek velük ezen kívűl ezeket teljesen kiszűröm. És hatásos. Sok irigy negatív nyáladzó szájhős...

De tudod mit, énis ilyen voltam de hálistennek Rájöttem buta voltam :D Néha még ha a saját baráti társaságomban is van ilyen rendbe rakjuk a dolgokat és odaszólok hogy ez az a fajta mentalitás ami miatt elítélik az emberek egymást.

2016. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
magyarok már ilyenek, régen is ez ment.
2016. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
hol jársz ember?? itt orbánisztánban a emberek jók a magyar reformok bejöttek a stadionok épülnek ,mennek a családtámogatáso ,recsi csökkentés,miegymás,mészáros földesúr 5milliárdra vett földet,itt minden a legnagyobb rendben van.
2016. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
35%

Ez nem csak Magyarországra jellemző, inkább a jelenlegi vallástalan Európára és Amerikára.

Mivel jelenleg szinte mindenki az interneten él, ott szocializálódik, mindenki csak a pozitív dolgokat osztja meg magáról a facebook-on, ezért ez sokakban irigységet szül. Anonim fórumokon mindenki következmények nélkül beugathat a másik embernek, ezért itt vezetik le a feszültségüket. Ez nem csak Mo., hanem az egész elkorcsosult világ, főleg mivel már nincs egy összetartó vallás sem, szinte zéró fiatal jár templomba.

2016. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ~OnLány~ ***** válasza:
44%

Én nem vagyok magyarországi,de párszor jártam már ott.

Egészen más környezet.És ezen az oldalon is vannak olyan gyűlölködő és lenéző emberek.

Állandóan azt olvasom,hogy ha valaki gazdag,meg autója van,külön lakása,csak annak lesz majd barátnője és állandóan ilyesmin folyik a vita a legtöbb ember közt.

2016. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj bele, máshol is ilyenek az emberek.

Lásd USA, ahol sok tini bekattan és öngyilkos lesz, mert annyian piszkálják a túlsúlya miatt.

Angliából is futószalagon érkeznek ilyen cikkek. Mondjuk azt nem értem, engem ez itt Mo-on miért érdekelne, de lefordítják, és beletolják az arcomba. Bors, Blikk, Kiskegyed...


Viszont úgy látom, csak Magyarországon divat kimondottan fikázni a magyarokat.

2016. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem igaz. Én például kedves, segítőkész, előzékeny és jóindulatú vagyok, és nem bántok másokat.


Szóval ne általánosíts, bazzmeg, hogy költsd a tetves minimálbéredet kemoterápiára!!!44!!

2016. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Böszme Feri, neked sok helyen láttam már a mocskolódó kommentjeidet...
2016. febr. 28. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!