Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, hogy birjátok a nők...

Férfiak, hogy birjátok a nők dirigálásait?

Figyelt kérdés

csinálj egyszerre 500 dolgot megfeszülve de még akkor se biztos semmi, még akkor is jön a személyes romboló kritika ez nem jó az nem olyan..és a többi, finoman éreztetve hogyha nem csinálod akkor nem kapsz semmit belőle.

Vagy hozzá lehet szokni ehhez a mindenttudáshoz ? :d


2016. márc. 4. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jól bírom. El mondja mit akar, én nézek, mintha kínaiul beszélne. Majd le ballagok ide a gép mellé. Különben rég megszokta, csak azt csinálom, amit akarok. Olyan nálam nincs, hogy meg kell csinálni. Majd, ha meg jön hozzá a kedvem.
2016. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

lol, teszek elé egy tükröt, azt beszéljen ahhoz. Én meg csinálom a dolgomat.


nem érdekelnek a nők, sem a dirigálásaik, találnak maguknak olyan pasit aki tűri, én nem vagyok hajlandó.

2016. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A párkapcsolatok döntő többsége hibás. Nem illenek össze, se személyiségileg, anyagilag, és még fojtathatnám.


Ahol egyetértés van, ott általában boldogok a felek.

Ahol csak a veszekedés megy, annak semmi értelme. Habár sokaknak még így is jobb, - a semminél.


Vagy keress egy másik nőt, vagy alkalmazkodjatok egymáshoz. Ha Te nem engedsz, muszáj lesz a nőnek. Ennyi.

2016. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
A férfiak dolga volna dirigálni. :)
2016. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Rúgd ki a büdös r...ncot!
2016. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én pl. elég nehezen. Otthon, ha nem bir magával, és már nincs türelmem, kiosztom, aztán balra el. Legyen ideje fortyogni.

Munkahelyen is volt hasonló munkatársnő-bár inkább csak mobil akadálynak nevezném-, ott az első próbálkozásnál határozottan leállitottam. Persze én voltam a "degecről jött ember" a barinők szemében, de nem bántam meg, nem főnököm-nem dirigál!

"csinálj egyszerre 500 dolgot megfeszülve de még akkor se biztos semmi, még akkor is jön a személyes romboló kritika ez nem jó az nem olyan.."

Vagy előbb, vagy utóbb de a legtöbb kapcsolatban inflálódik, bármit bárhogyan csinálsz. HA leburkolod az előszobát, olajat cserélsz a kocsiban, és utána elviszed az egész családot strandra, visszahozol mindenkit hiánytalanul, akkor este megkapod, hogy miért nem mosogattad el a kávéscsészédet. Mert a jót könnyű megszokni.

2016. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindannyian a falsch nővel vagytok :( (29/N)
2016. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utalsó: eh, nem, csak törékeny a férfiasságuk. :D
2016. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen, és elég sok a "falsch nő, már a nem olyan szép nő is úgy elvan szállva magától hogy valami kis hercegnőnek képzeli magát külön bánásmóddal. Az olyan nő aki nem ilyen, az ritka mint a fehér holló.
2016. márc. 5. 09:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, tessék, kedves kérdező! 7-es és 8-cas már meg is mondja, hogy sz@rul választottunk, és még a férfiasságunk is törékeny. :))))Látod, már kérdezni se tudsz! Nők...
2016. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!