Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, hogy birjátok a nők...

Férfiak, hogy birjátok a nők dirigálásait?

Figyelt kérdés

csinálj egyszerre 500 dolgot megfeszülve de még akkor se biztos semmi, még akkor is jön a személyes romboló kritika ez nem jó az nem olyan..és a többi, finoman éreztetve hogyha nem csinálod akkor nem kapsz semmit belőle.

Vagy hozzá lehet szokni ehhez a mindenttudáshoz ? :d


2016. márc. 4. 15:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Gusztustalan nőgyűlölő lótetvek vagytok mind. :)
2016. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sehogy és nem is dirigál nekem senki.

Igazából ki dirigálna? Akinél látom, hogy olyan és nem passzolunk, azzal nem alakítok ki barátságot és össze sem jövünk. Ezek után nincs is, aki dirigáljon.

Volt olyan barátnőm, aki épp hisztis volt és dirigálni akart. Egyszerűen leraktam a telefont vagy közöltem, hogy nem érdekel, amit mond. 1-2 óra múlva le is nyugodott.

Egyedül édesanyám dirigálhatna, de ő nem teszi, hanem kér.


Amit pedig itt 1-2 kommentelő írt... Jézusom! :D Attól, hogy valaki nem szereti az akaratos nőket, az már nőgyűlölő lesz? Tisztában vagytok egyáltalán azzal, hogy mit jelent a szó, amit használtok?

2016. márc. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát ez még nem Nőgyülölőség, legalább is nálam nem. Csak körbe kell nézni mi folyik,úgy esetek kb 70%-ban azt látni még egy müködő kapcsolatnál is hogy mennyire gürizik a férfi "megalázkodva ál mosollyal a nő elvárásai, kénye kedve szerint, azért hogy fent tudja tartani.csak azért nem tünik ez fel egyeseknek mert ez a megszokott társadalmi elvárás és mindenki azt hiszi hogy ennek igy kell lennie..

én azt látom hogy valamilyen szinten a Nők nagy része tartják kényszeritő helyzetben az egész dolgot, és kb elvárnak meresztve a pcsájukat csomó mindent, úgy hogy ők semmit nagyon nem tesznek bele, azon kivül hogy ők szeretni" tudnak csak mondják mondják ez lenne a jó meg az lenne a jó, Igy kéne úgy kéne, de ha nem úgy van, vagy kicsit is többet kell beletenniük, kicsapják a drámai feszkót felfújva az egész helyzetet, hogy nem az van ahogy ők várják, ezzel megkérdőjelezve dolgokat.

Ezzel szemben ők a szépségükkel tudnak kompenzálni. mint egy szolgáltatás, hogyha én megcsinálom ezt meg azt, akkor még én örüljek annak hogy megkapom a társaságát, intim szféráját, és nem szólhatok semmit, mert ki az aki neki parancsoljon.. Elvárják egy férfitól, fellehessen rá nézni, érezze magát mellette biztonságba, legyen talpra esett, inteligens, legyen nyilt határozott meg egy csomó tulajdonság emellett csináljon meg minden sz.rt mert hogy "ő a férfi, s van egy váratlan helyzet ő oldja meg. De ahogy 3.as is mondja nagyon kevés jól müködő ténylegesen boldog kapcsolat van. Nem értem néhány hasonszörü válaszolót miért kell lepontozni, pedig van bennük igazság amit mondanak. és azért mert ez a tapasztalat, vélemény, ez még nem jelenti azt hogy nőgyülölő lennék.

2016. márc. 6. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!