Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz, ha egyedül megyek...

Az gáz, ha egyedül megyek moziba? 14L

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, meg ilyen "haverjaim", de közülük senkit se érdekel az a film, amit én szeretnék megnézni, így nem jönnek el velem. (Az más kérdés, hogy én persze mindig megnézem velük azt amit ők akarnak, pedig nem repdesek az örömtől, amikor bejelentik, hogy vagy Minyonokat, vagy valami olcsó amerikai vígjátékot nézünk:D) Mivel vannak filmek, amiket nem szeretnék otthon, gépen, rossz minőségben nézni, arra gondoltam elmennék egyedül moziba. De akkor nem néznének rám furán? Ez nem szánalmas? (Tudom, őrültség az egész, de nekem igenis rosszul esik, ha csúnyán/furán néznek rám..:D)

2016. márc. 4. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Áhh de hogy is gáz. De mondjuk én nem szeretek egyedül menni sehová, de hát ki hogy van vele érted😊
2016. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nyugodtan menj el arra a filmre, ami érdekel. én színházban voltam nemrég egyedül. Volt egy plusz jegyem, de nem tudott eljönni, akinek kellett volna.


Ja, tudod, mi volt a gáz? (Helyre szóló jegyet adnak) Telt házas előadás volt. Bal oldalt mellettem ketten szintén nem jöttek el, akik megvették a jegyet. Jobb oldald mellettem pedig volt ez én plusz jegyemnek a helye. Így az egész lelátó tele volt, csak én ültem ott egyedül három üres szék között :D :D De nem akartam arrébb ülni, mert pont egy gyerek ült előttem, és tök jól láttam mindent.

21/L

2016. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ha gazdag lennék úgy járnék moziba, hogy az összes helyet meg veszem így egyedül leszek ott. :) Max az első sort hagyom ki.. Oda amúgy se ül senki mert onnan láthatatlan a film. :D
2016. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ugyan, moziba simán lehet egyedül menni. A Saul fia azonban kicsit kemény film egy 14 évesnek. Talán nem is kicsit. Lehet hogy jobb lenne idősebb emberrel együtt menned.
2016. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!