Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha vissza mehetnétek az...

Ha vissza mehetnétek az időben, hogy megakadályozzatok valamit / valakit, hova mennétek?

Figyelt kérdés
Én Ferenc Józsefet öltem volna meg, születése után. Így a magyar szabadságharc leverését és az 1. Világháború kitörését.
2016. márc. 5. 10:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Történelmi eseményekbe nem szólnék bele, ahhoz túl kicsi vagyok, és nem tudhatom, nem pont az volt-e a kisebbik rossz a világnak, ami történt, és nem történt-e volna rosszabb, ha másképp történik.


Csak a saját életemben mennék vissza, a fogszabályzásom előtti időbe és megakadályoznám, hogy elkezdjük. Gyerek voltam és nem volt beleszólásom, tönkretették a fogzománcomat, ez meg sok egyéb kárt is okozott az életemben, sokáig éltem napi szintű fogfájással úgy, hogy mosolyogni sem tudtam fájdalom nélkül, kimaradtam az iskolából kezelés miatt, csúfoltak. Nem volt indokolt a szabályzás annyira, hogy mindenképp kellett volna, ha nem szabályozzák, akkor egészségesek maradnak a fogaim, és nem csúfolnak emiatt, felszabadultabb és bátrabb gyerek lettem volna, a két szemfogam meg nem állt ki annyira zavaróan, az alsó fogsorom meg vissza is állt eredeti állapotába, semmit nem használt a szabályozás. Egy rakás pénzkidobás volt, és nekem csak ártott.

2016. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!