Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotokkal bárhova mehetnétek csak a szülői házba nem? Van értelme így?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy lehetne-e így egy kapcsolatot, hogy még normálisan egy jót beszélgetni, vagy ölelkezni sem tudtok, mert 10 szempár néz rátok?


17L


2014. szept. 11. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs saját szobád? Neki sincs?
2014. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van, csak a szülők nem engedik.
2014. szept. 11. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet oldani, ha elég erős a szerelem. ;) Akkor a másik házába, vagy egy olyan ismerős lakásába, amit nem laknak, vagy csak ő lakja, és a légyottok idején el tud menni valahová és vevő is erre.
2014. szept. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is átéltem ezt. Mi órákon át egy padon beszélgettünk. 16 évesen jöttünk össze. Órákon át tudtunk egy padon beszélgetni és csak a vállamra hajtotta a fejét és elvoltunk. Nem érdekelt ki mit szólt, persze semmi durva dolog nem volt. Én városi vagyok, de pl egy tóparton is nyugodtan el voltunk. Ne törődj az emberekkel, lehet megbámulnak, de semmi kivetni való szerintem nincs ,ha ölelitek egymást egy padon vagy beszélgettek. Biztos van hely, ahol kevés ember jár. Én is megtapasztaltam ezt a helyzetet, hát átvészeltük és kialakult egy nagyon szoros kötődés is a szerelem mellé persze :)
2014. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mit csinálnátok.


Smárolni, dumálni, andalogni parkban, erdőben, tóparton is lehet.

Ha konkrétan szeretkezni akarsz, azt valami hostelban, haver albijában is lehet.

2014. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!