Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerettetek oviba járni anno?...

Szerettetek oviba járni anno? Mi volt a jeletek? :D

Figyelt kérdés

Kort + nemet!

Magyarul pl.: 25/F vagy 22/N


Hagyjuk a poént most!


2016. márc. 8. 14:03
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem volt rossz, egészen kellemes emlékeim vannak pl amikor az egyik gyerek behányt mi a hányás köré gyűlve elemeztük mit evett aztán mindenki (kivéve én) elhányta magát. Egy igazi hős voltam a többiek szemében :D no meg amikor unokatesóm elvette tőlem a játékot amivel játszottam.. véresre harapdáltam a fülét. Imádtam legózni, homokozni, gyurmázni, enni a zöld, még éretlen szilvát annak ellenére hogy ocsmány íze volt, akkor még a pókoktól sem féltem, tériszonyom sem volt, rengeteget aludtunk, beértem 1 db túrórudival, most meg... a jelenről inkább ne beszéljünk :D

21 F, a jelem egy vár volt mert kemény f4sza gyerek voltam;)

2016. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Serpent ***** válasza:
100%

Csak azért jártunk óvodába az ikertestvéremmel, mert muszáj volt. Mi is inkább otthol szerettünk lenni (mondjuk téli, őszi, tavaszi szünet idején és nyáron). A legszebb időszaka volt egész eddigi életemnek. A nővérem akkor kb 18 éves lehetett, volt vagy 4 barátnője és állandóan velük bandáztam én is (Rosszra ne gondolj) óvodás létemre. Sajnos azóta szinte minden megváltozott. Az óvodától kezdve a játszótéren keresztül a városképig minden. Emlékszem még azokra a mesékre is amelyeket a legszívesebben néztem.

23/F perec, hóember

2016. dec. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
65%

már elég régi kérdés, nem is fogod nézni valószinuleg de mind1....


én imádtam, nagy szerelmem is volt (máig egyutt vagyunk), és lufi volt a jelem!


13/L

2017. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Szerettem, nem volt különösebb bajom vele. Masni volt a jelem :) piros.🎀🎀 🎀 16/L
2017. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Gyűlöltem. Minden. Egyes. Napját.

A jelem ceruza volt.

35N

2021. ápr. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
56%
Kinéztek a csoporttársaim, mert nagycsoportban már tudtam olvasni. Kicsit fejlettebb voltam. Aztán emléxem, h elküldtek, mert rányitottam (dirket) az óvonénire pisilés közben. Telibe láttam a punáját, ahogy törli. Amúgy ilyen kis fiatal pályakezdő lehetett. Aztán átkerültem egy másikba, ahonnan mindig lógtam. Suliban már jó gyerök voltam.
2021. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!